SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Poděbrady

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Němeček
Jiří
125
1998
00:10:10
2.
Mocek
Tomáš
50
1979
00:10:16
3.
Písař
Martin
57
1984
00:10:51
4.
Trojan
Vojtěch
60
1988
00:11:27
5.
Pilařová
Jana
71
1987
00:11:28
6.
Kňava
Martin
61
1983
00:11:39
7.
Chlubna
Patrik
20
2008
00:12:13
8.
Hodačová
Kristýna
9
2008
00:12:14
9.
Kysilka
Vratislav
96
1978
00:12:19
10.
Belohlavek
Adam
69
2002
00:12:25
11.
Habrdle
Ladislav
28
1985
00:12:26
12.
Lambert
Miloš
8
1969
00:12:34
13.
Smejkal
Radek
1
1978
00:12:52
14.
Halámka
Radek
21
1978
00:13:01
15.
Svoboda
Ondřej
104
2009
00:13:02
16.
Nováková
Hana
70
1985
00:13:07
17.
Stejskal
Vladimír
35
2008
00:13:12
18.
Bouchner
Jiří
87
1988
00:13:14
19.
Gyorgyová
Michaela
85
1992
00:13:20
20.
Gregorová
Martina
76
1985
00:13:32
21.
Šimůnek
Vít
66
2009
00:13:34
22.
Dukay
Josef
64
2004
00:13:35
23.
Freivaldová
Jana
83
1990
00:13:43
24.
Borecký
Michal
109
1983
00:13:54
25.
Štěrba
Miroslav
133
1995
00:13:55
26.
Horák
Petr
129
1980
00:13:58
27.
Čočkova
Jana
62
1976
00:14:02
28.
Beneš
Jiří
63
1966
00:14:08
29.
Čechal
Petr
46
1978
00:14:17
30.
Pošíval
Jiří
135
1990
00:14:18
31.
Kuška
Petr
41
1989
00:14:21
32.
Janiš
Roman
6
1972
00:14:23
33.
Škopková
Veronika
48
1986
00:14:30
34.
Dvořáková
Anna
29
1986
00:14:31
35.
Toman
Josef
146
2009
00:14:36
36.
Vanišová
Barbora
132
1995
00:14:39
37.
Hněvsová
Eliška
25
2004
00:14:42
38.
Kubánek
Jan
144
2005
00:14:43
39.
Likusova
Barbora
121
2011
00:14:51
40.
Šimůnek
Josef
67
1969
00:14:57
41.
Škopek
Jiří
47
1982
00:14:58
42.
Svoboda
Radek
103
1982
00:15:00
43.
Horváth
Adolf
81
1984
00:15:01
44.
Krajíček
Jan
33
1979
00:15:05
45.
Horníčková
Tereza
142
1978
00:15:05
46.
Kopsa
Adam
39
2007
00:15:12
47.
Pulda
Mikuláš
77
2006
00:15:12
48.
Brázdová
Dominika
148
2013
00:15:17
49.
Matějková
Kateřina
82
2006
00:15:19
50.
Vitouš
Jiří
24
1959
00:15:20
51.
Karlova
Marketa
74
1986
00:15:30
52.
Juklíčková
Eva
37
1978
00:15:31
53.
Fajt
Tobiáš
143
2011
00:15:44
54.
Havlina
Tomáš
44
1974
00:15:48
55.
Kočová
Svatava
91
1934
00:15:56
56.
Lepší
Šárka
55
1965
00:16:03
57.
Havlinová
Adéla
45
2005
00:16:16
58.
Balciarová
Rút
31
1970
00:16:18
59.
Špačková
Alena
75
1982
00:16:21
60.
Kratochvílová
Markéta
134
1980
00:16:22
61.
Fedorcanič
Václav
114
1975
00:16:37
62.
Remarová
Jana
136
1963
00:16:40
63.
Sedláček
Ladislav
4
1973
00:16:41
64.
Batelková
Andrea
78
1997
00:16:42
65.
Kulhavá
Kateřina
79
1997
00:16:45
66.
Novotný
Ondřej
16
2010
00:16:46
67.
Vopátek
Jan
22
1963
00:16:54
68.
Krajíčková
Markéta
34
1991
00:16:57
69.
Šáchová
Kateřina
73
1978
00:16:59
70.
Čech
Aneta
138
1991
00:17:00
71.
Schwarz
Josef
122
1955
00:17:06
72.
Vopátková
Lenka
23
1964
00:17:09
73.
Pokorný
Jiří
7
1982
00:17:15
74.
Honsová
Venuše
27
1989
00:17:15
75.
Kadlec
Martin
30
1971
00:17:20
76.
Prášková
Anna
117
2010
00:17:24
77.
Zajíc
Tomáš
13
2010
00:17:25
78.
Pavelková
Lenka
99
1975
00:17:51
79.
Stiborová
Jana
97
1977
00:17:51
80.
Straka
Štěpán
58
1969
00:17:52
81.
Stiborová
Lenka
98
1999
00:18:00
82.
Pleslová
Martina
110
1979
00:18:05
83.
Janota
Lukáš
137
1981
00:18:09
84.
Sobotková
Zuzana
127
1985
00:18:19
85.
Knapová
Václava
102
1973
00:18:20
86.
Horváthová
Sofie
80
2010
00:18:21
87.
Stiborová
Markéta
19
1994
00:18:29
88.
Prášková
Jana
118
1975
00:18:35
89.
Šimůnková
Pavlína
65
1974
00:19:09
90.
Šimonová
Radka
130
1972
00:19:25
91.
Baštecká
Pavlína
11
1973
00:19:31
92.
Szabóová
Monika
72
1970
00:19:38
93.
Simon
Zdeněk
68
1972
00:19:39
94.
Tafijčková
Veronika
149
2010
00:19:45
95.
Radoušková
Adéla
116
2022
00:19:45
96.
Sedláčková
Terezka
5
2001
00:19:51
97.
Polák
Michal
119
1972
00:19:54
98.
Poláková
Markéta
128
1978
00:19:54
99.
Bydžovský
Josef
112
1984
00:20:04
100.
Vejtruba
Milan
49
1973
00:20:04
101.
Mokráčková
Hedvika
111
1993
00:20:08
102.
Kokoreva
Maria
40
1995
00:20:12
103.
Kadavý
Oldřich
43
1979
00:20:33
104.
Strejčková
Jana
54
1976
00:20:35
105.
Kadavá
Zuzana
42
1981
00:20:37
106.
Aghová
Zuzana
93
1980
00:20:39
107.
Vosáhlo
Jiří
32
1969
00:20:53
108.
Svoboda
Josef
3
1964
00:20:56
109.
Hrušková
Karolína
26
1996
00:20:59
110.
Prášek
Josef
108
1973
00:21:06
111.
Miřejovský
Tomáš
126
1961
00:21:13
112.
Hladikova
Martina
95
1977
00:21:37
113.
Martínková
Světlana
94
1978
00:21:38
114.
Radoušková
Petra
115
1977
00:21:43
115.
David
Libor
131
1954
00:22:38
116.
Zajícová
Šárka
12
1982
00:22:40
117.
Teplá
Andrea
15
1973
00:22:40
118.
Buček
Jiří
10
1988
00:22:43
119.
Zavřelová
Hana
56
1978
00:23:17
120.
Králová
Petra
38
1986
00:23:25
121.
Stiborová
Kateřina
100
2002
00:24:05
122.
Straková
Monika
59
1971
00:24:15
123.
Zajíc
Vladimír
14
1963
00:25:09
124.
Prokopová
Lucie
101
1981
00:28:12
125.
Klementová
Alena
84
1986
00:28:13
126.
Červinka
Jaroslav
150
1959
00:30:26
127.
Černá
Jana
53
1960
00:34:12
128.
Houžvičková
Pavla
107
1949
00:34:17
129.
Rybářová
Věra
88
1958
00:34:41
130.
Doležalová
Věra
52
1954
00:34:42
131.
Fingerová
Lucie
120
1963
00:38:12
132.
Novotná
Zdena
141
1950
00:38:14
133.
Fiedlerová
Anna
105
1943
00:38:20
134.
Semirádová
Helena
86
1950
00:41:36
135.
Rožová
Markéta
89
1940
00:41:37
136.
Kočová
Svatava
140
1934
00:41:38
137.
Oxboll
Iva
51
1957
00:41:42
138.
Vaňková
Hana
90
1949
00:41:50
DNF
Novák
Lukáš
113
1991
DNF
Kodešová
Marie
106
1936
DNF
Mihálová
Anežka
18
2004
DNF
Mihálová
Martina
17
1978
DNF
Mihál
Marek
2
1977

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská