SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Lomnice Nad Popelkou

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Čivrný
Jiří
35
1980
00:22:03
2.
Zadrobílek
Ondřej
94
1986
00:22:11
3.
Fanta
Matěj
30
2001
00:23:34
4.
Hejl
Tomáš
99
1983
00:23:50
5.
Balatka
Miroslav
47
1982
00:24:16
6.
Vítek
Zdeněk
93
1977
00:24:28
7.
Antonín
Adam
97
1991
00:24:56
8.
Drahoňovský
Tomáš
36
2007
00:25:24
9.
Svoboda
Tom
5
1985
00:25:25
10.
Vejvoda
Michal
102
1982
00:25:48
11.
Zemánek
Jakub
34
2002
00:26:33
12.
Říha
Filip
104
2007
00:26:49
13.
Pospíšil
Vojtěch
16
1991
00:26:53
14.
Sakáč
Ondřej
55
2003
00:27:02
15.
Jiřičková
Simona
48
1984
00:27:02
16.
Šimek
Jaromír
10
2003
00:27:03
17.
Veselý
Václav
77
2006
00:27:36
18.
Zeman
Jindřich
95
1980
00:27:37
19.
Hák
Michal
91
1975
00:27:46
20.
Řehák
Ondřej
26
2004
00:28:06
21.
Nosková
Marcela
61
2008
00:28:54
22.
Kudrna
Vladimír
45
1978
00:29:08
23.
Sůva
Lukáš
39
1991
00:29:17
24.
Šafránek
Radek
98
1977
00:29:34
25.
Vavrova
Zuzana
58
1989
00:29:53
26.
Mádr
Filip
22
1984
00:29:58
27.
Paulů
Petr
60
1998
00:30:12
28.
Tran
Hoang An
29
2002
00:30:16
29.
Čeřovská
Helena
84
2008
00:30:26
30.
Devátý
Zdeněk
87
1996
00:30:33
31.
Ivan
Daniel
32
1995
00:30:42
32.
Šmakal
Jakub
44
1986
00:30:56
33.
Scholz
Vojtěch
72
1995
00:31:09
34.
Ehmig
Martin
80
1981
00:31:17
35.
Mikule
Štěpán
73
2003
00:31:18
36.
Nosek
Vojtěch
64
1981
00:31:53
37.
Klimeš
Jan
38
1984
00:32:08
38.
Bárta
Martin
81
1991
00:32:14
39.
Halama
Jiří
96
2007
00:32:17
40.
Ďurovec
Zbyněk
21
1990
00:32:25
41.
Kozák
Pavel
79
1972
00:32:38
42.
Kučera
Petr
101
1961
00:32:41
43.
Nosek
František
62
2005
00:33:10
44.
Sůvová
Zuzana
12
1989
00:33:20
45.
Sůva
Tomáš
67
1991
00:33:21
46.
Zahradníková
Veronika
56
1981
00:33:35
47.
Nosková
Soňa
65
1987
00:33:45
48.
Vancl
Jindřich
2
1981
00:34:10
49.
Vanclová
Irena
13
1984
00:34:10
50.
Jedlička
Lukáš
3
1989
00:34:16
51.
Nechanický
Radek
68
1986
00:34:45
52.
Staněk
Jakub
23
1992
00:34:49
53.
Barochová
Anna
71
2000
00:34:49
54.
Nosek
Jakub
78
1988
00:34:50
55.
Kozák
Stanislav
105
1999
00:34:52
56.
Ivan
Tomáš
49
2000
00:34:52
57.
Zahálka
Tomáš
52
1978
00:35:01
58.
Polachová
Kamila
57
1999
00:35:05
59.
Hrdina
Lukáš
6
1980
00:35:38
60.
Šmakalová
Klára
46
1986
00:35:50
61.
Turčín
Štěpán
82
1995
00:35:52
62.
Bímová
Andrea
43
1975
00:35:52
63.
Podlipná
Veronika
37
1981
00:36:01
64.
Badová
Zdeňka
76
1978
00:36:07
65.
Mórová
Aneta
53
1984
00:36:09
66.
Skokan
Jindřich
28
2004
00:37:01
67.
Feřtrová
Petra
74
1979
00:37:06
68.
Žáková
Monika
263
2013
00:37:12
69.
Hák
Jaroslav
92
1946
00:37:32
70.
Kozák
Pavel
83
1996
00:38:11
71.
Patolánová
Michaela
8
1977
00:39:10
72.
Nosek
Jaromír
7
1960
00:39:14
73.
Lokvenc
Jiří
1
1995
00:39:20
74.
Raim
Michal
18
1985
00:39:21
75.
Polach
Dominik
106
1994
00:39:30
76.
Plívová
Lenka
66
1987
00:39:33
77.
Jírů
Roman
69
1989
00:39:38
78.
Sklenář
Jan
59
1990
00:40:03
79.
Starsy
Kateřina
70
1988
00:40:03
80.
Hrochová
Kateřina
89
1978
00:40:23
81.
Kubla
David
27
1977
00:40:24
82.
Dufek
Josef
63
1975
00:41:06
83.
Stehlíková
Pavla
20
1984
00:41:20
84.
Kovář R
Jaroslav
103
1951
00:41:22
85.
Vávrová
Petra
88
1987
00:41:23
86.
Šaldová
Kateřina
19
1976
00:41:29
87.
Barochová
Gabriela
11
2000
00:41:30
88.
Jeřábková
Andrea
40
1987
00:42:20
89.
Jeřábek
Šimon
54
1982
00:42:21
90.
Novák
Jakub
85
2001
00:42:32
91.
Franců
Radek
41
1977
00:43:31
92.
Franců Kotrsova
Lucie
42
1979
00:43:31
93.
Buřičová
Petra
86
1982
00:44:19
94.
Turčínová
Jitka
9
1966
00:45:25
95.
Frýbová
Lenka
24
1974
00:45:47
96.
Žáková
Tereza
90
1993
00:45:53
97.
Balická
Iva
33
1973
00:46:08
98.
Portyšová
Dana
25
1970
00:46:46
99.
Chludilová
Zuzana
31
1984
00:49:28
100.
Egertová
Petra
100
1981
00:53:15
101.
Večerníková
Nikola
4
1995
00:53:16
102.
Nožičková
Michaela
14
1991
00:53:17

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská