SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Brno

Vlivem technické závady na časomíře jsou všechny naměřené a publikované časy delší nejméně o 15 sekund.
Všem účastníkům závodu se omlouváme za tento nedostatek.

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Maděrič
Jan
128
1991
00:19:24
2.
Holas
JIří
139
1988
00:19:41
3.
Fossatti
Matia
66
1995
00:19:59
4.
Kalod
Jiří
39
2006
00:20:05
5.
Turek
Jiří
70
2000
00:20:21
6.
Smatryčenka
Sjarhej
154
1977
00:20:24
7.
Bartoš
Robert
137
1982
00:21:35
8.
Koriťák
Pavel
11
1995
00:22:09
9.
Ilchenko
Svitlana
133
1981
00:22:12
10.
Kopecký
Tomáš
77
1988
00:22:18
11.
Sokol
Jiří
138
1980
00:22:18
12.
Mer
Zbyněk
76
1977
00:22:22
13.
Smutná
Jana
85
1989
00:22:56
14.
Vrbka
Tomáš
59
1999
00:23:08
15.
Pokorný
Jan
75
2007
00:23:14
16.
Čermák
Lukáš
54
1986
00:23:15
17.
Glotzmann
Filip
80
1976
00:23:35
18.
Ludva
Martin
27
2005
00:23:49
19.
Svoboda
Tomáš
26
1988
00:23:51
20.
Žiška
Marek
147
1999
00:23:53
21.
Smutný
Petr
151
1979
00:23:56
22.
Špavor
Dávid
148
1999
00:24:03
23.
Uhlir
Dalibor
88
1980
00:24:06
24.
Tetur
Aleš
25
1997
00:24:07
25.
Zelinka
Pavel
72
1986
00:24:14
26.
Rajnoha
Michal
42
2010
00:24:14
27.
Veškrna
Ondřej
62
1984
00:24:18
28.
Belant
Tomáš
156
1993
00:24:20
29.
Sušovský
Tomáš
153
1993
00:24:22
30.
Abrahamová
Zuzana
127
2002
00:24:35
31.
Macek
Richard
145
1998
00:24:39
32.
Štolfa
Michal
63
1975
00:24:41
33.
Kovál
Adam
152
1998
00:25:08
34.
Švanda
Martin
82
1976
00:25:17
35.
Matušina
Radim
47
1976
00:25:27
36.
Polakovič
Milan
102
1978
00:25:41
37.
Št'astný
Jonatán
142
2011
00:25:42
38.
Fujii
Hiroki
92
1975
00:25:48
39.
Vyorálková
Lada
44
2003
00:25:54
40.
Králík
Jakub
4
2012
00:25:56
41.
Vlk
Oliver
16
2012
00:26:05
42.
Dlouhý
Ivo
49
1970
00:26:16
43.
Málek
Lukáš
71
1994
00:26:26
44.
Aravanis
Panagiotis
50
1985
00:26:34
45.
Lukáčiková
Táňa
87
1993
00:26:55
46.
Man
Martin
93
1991
00:27:00
47.
Wielgusová
Kateřina
22
1993
00:27:03
48.
Laštůvková
Kateřina
51
1995
00:27:16
49.
Smatryčenka
Adam
155
2013
00:27:25
50.
Skřipská
Tereza
53
1986
00:27:30
51.
Vlk
Martin
28
1980
00:27:32
52.
Kuchař
Štěpán
19
1983
00:27:34
53.
Frišoufová
Renata
106
1978
00:27:34
54.
Matušinová
Zuzana
48
1978
00:27:45
55.
Letovská
Lucie
32
1997
00:27:46
56.
Krajňák
Michal
7
1993
00:27:55
57.
Sopoušková
Eva
24
1991
00:28:07
58.
Podušková
Iva
58
1985
00:28:08
59.
Spáčil
Pavel
111
1961
00:28:16
60.
Šlachta
Martin
140
1987
00:28:20
61.
Begunova
Oxana
23
1989
00:28:34
62.
Hrdina
Jaroslav
90
1975
00:28:40
63.
Vicard
Vít
21
1973
00:28:48
64.
Kopecký
Stanislav
14
1959
00:28:58
65.
Krupicová
Zdeňka
37
1982
00:29:13
66.
Habr
Ondřej
69
1999
00:29:24
67.
Osvald
Martin
146
1998
00:29:28
68.
Collier
Aaron
15
1982
00:29:32
69.
Kundlova
Lucie
97
1985
00:29:35
70.
Kusá
Vendula
89
1984
00:29:35
71.
Kokaisl
Vendula
134
1977
00:29:40
72.
Šváb
Karel
131
1982
00:29:45
73.
Habr
Zdeněk
115
1967
00:30:13
74.
Herůdek
Petr
55
1992
00:30:20
75.
Chalupová
Adéla
135
1997
00:30:24
76.
Kachyňa
František
91
1956
00:30:27
77.
Plch
Vojtěch
104
1979
00:30:29
78.
Klusová
Hana
30
1996
00:30:32
79.
Zdrubecký
Vratislav
136
1972
00:30:37
80.
Blinka
Stanislav
110
1990
00:30:38
81.
Ošťádal
Radim
108
1987
00:30:38
82.
Králíková
Jiřina
3
1981
00:31:05
83.
Jurdová
Monika
143
1998
00:31:17
84.
Kameníková
Monika
52
1993
00:31:18
85.
Václavíková
Simona
96
2011
00:31:25
86.
Krupica
Ondřej
74
2007
00:31:25
87.
Perný
Josef
43
1982
00:31:32
88.
Steiner
Jan
79
1987
00:31:33
89.
Nosa
Myroslav
40
1988
00:31:37
90.
Suchý
Ladislav
65
1983
00:31:47
91.
Cabalková
Jitka
5
1991
00:31:52
92.
Ormston
Caroline
60
1997
00:31:58
93.
Plchová
Kateřina
103
1979
00:31:59
94.
Večeřová
Ivana
57
1979
00:32:01
95.
Schwarz
Michal
119
1973
00:32:16
96.
Horáková
Karolina
144
1993
00:32:21
97.
Poláček
Kamil
132
1981
00:32:32
98.
Steinbauer
Ondřej
129
1996
00:32:46
99.
Vávrová
Ellen
149
2010
00:32:48
100.
Onderličková
Simona
124
1997
00:32:52
101.
Fukacova
Lenka
46
1991
00:32:56
102.
Mazurina
Olena
123
1982
00:33:20
103.
Veverková
Alžběta
84
1989
00:33:37
104.
Kalus
Tobiáš
116
2014
00:33:50
105.
Kalus
Vlastislav
117
1983
00:33:58
106.
Šrenková
Alžběta Vávrová
150
1984
00:34:01
107.
Pálková
Vanda
67
1976
00:34:10
108.
Grešková
Markéta
31
1973
00:34:10
109.
Biberlová
Zita
112
1993
00:34:22
110.
Fořtová
Ivona
122
1995
00:34:22
111.
Crawford-Lann
Lenka
99
1988
00:34:35
112.
Svobodová
Michaela
10
1987
00:34:40
113.
Štolfová
Anna
64
2006
00:35:10
114.
Lemanová
Marie
2
1970
00:35:18
115.
Surmová
Aneta
12
2003
00:35:25
116.
Knoflíčková
Veronika
29
2004
00:35:25
117.
Nejezchleba
Jiří
100
1973
00:35:35
118.
Dlouhá
Adriana
35
1975
00:35:35
119.
Nosa
Yefim
121
1993
00:35:37
120.
Hudečková
Natalie
86
1988
00:35:56
121.
Šebek
Jakub Jan
73
2007
00:36:16
122.
Strnadová
Martina
113
1998
00:36:25
123.
Ochvat
Jiří
141
1956
00:36:56
124.
Breineková
Petra
78
1980
00:36:59
125.
Šebková
Petra
83
1978
00:36:59
126.
Felinger
Roman
17
1996
00:37:36
127.
Němčeková
Hana
36
1991
00:37:58
128.
Kocurková
Klára
45
1994
00:37:59
129.
Marcinkó
Erik
101
1992
00:40:01
130.
Ondrušková
Libuše
94
1948
00:40:23
131.
Syslová
Lenka
105
1992
00:40:34
132.
Semotamova
Lucie
107
1990
00:40:34
133.
Švandová
Marie
114
1952
00:40:50
134.
Can Tasci
Samet
126
1991
00:46:18
135.
Rizovska
Iskra
125
1987
00:46:19
136.
Hebelkova
Helena
6
1986
00:50:30
137.
Stratil
Michal
18
1982
00:53:08
138.
Nosa
Efym
41
1968
00:53:12

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská