SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Náměšť na Hané

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Dvořák
Pavel
71
1982
00:27:15
2.
Zajíček
Ladislav
48
1982
00:28:12
3.
Zich
Radek
56
1984
00:29:12
4.
Vlach
Martin
63
1991
00:29:48
5.
Barabáš
Dvid
62
1986
00:30:20
6.
Kašpárek
Tomáš
43
1973
00:30:56
7.
Grosman
Josef
69
1991
00:31:24
8.
Pivec
Jiří
67
1969
00:32:54
9.
Ehl
Michal
64
1986
00:32:55
10.
Navrátil
Miroslav
46
1976
00:33:19
11.
Muller
Petr
72
1999
00:33:35
12.
Pálek
Martin
8
1988
00:33:45
13.
Rusnák
Marek
32
1988
00:34:10
14.
Janíček
Josef
39
1986
00:34:24
15.
Langr
Zdeněk
41
1976
00:35:46
16.
Andrýsek
Radek
52
1978
00:35:59
17.
Drtil
Jiří
16
1968
00:36:02
18.
Schuster
Jan
45
1977
00:36:08
19.
Veselý
Jonáš
17
2002
00:36:24
20.
Bednařík
Jan
14
1978
00:36:38
21.
Heliks
Michal
65
1979
00:36:54
22.
Studený
Patrik
49
1997
00:36:54
23.
Rabenseifnerová
Svatava
20
1979
00:37:25
24.
Tomáš
Vladimír
3
1982
00:37:53
25.
Nakládal
Břetislav
61
1970
00:38:01
26.
Číhalíková
Vendula
9
1977
00:38:08
27.
Kimlová
Veronika
19
1983
00:38:11
28.
Városi
Dušan
18
1986
00:38:28
29.
Reif
Jan
68
1986
00:38:40
30.
Kubálek
Martin
66
1976
00:38:46
31.
Plechatý
Ladislav
6
1985
00:39:09
32.
Novák
Marek
15
2013
00:39:28
33.
Novák
Ondřej
47
1991
00:39:29
34.
Novák
Aleš
2
1987
00:39:29
35.
Schovánek
Jan
59
1983
00:39:36
36.
Roučová
Diana
10
1995
00:39:49
37.
Koláčková
Leona
54
1987
00:42:32
38.
Los
Pavel
34
1983
00:43:48
39.
Gazzi
Sofia
50
1998
00:44:02
40.
Tomášková
Veronika
33
1985
00:45:10
41.
Kaštyl
Jaroslav
60
1966
00:45:13
42.
Grofková
Petra
51
1976
00:46:16
43.
Laurinová
Lenka
44
1982
00:46:32
44.
Skoupil
František
58
1974
00:46:38
45.
Horký
Stanislav
4
1967
00:47:26
46.
Slováčková
Linda
12
1984
00:48:23
47.
Vodička
Martin
13
1978
00:48:23
48.
Koutná
Božena
1
1965
00:48:57
49.
Ležatka
Zdeněk
38
1947
00:51:40
50.
Chytil
Tomáš
26
1994
00:51:58
51.
Blažková
Romana
57
1981
00:51:58
52.
Kleinerová
Radka
29
2007
00:54:16
53.
Liška
Tomáš
25
1980
00:54:53
54.
Lišková
Alena
24
1982
00:54:53
55.
Šmídová
Petra
30
1992
00:56:35
56.
Školutová
Petra
28
1980
00:56:35
57.
Pikal
Karel
36
1949
00:56:57
58.
Koupilová
Marcela
70
1975
01:00:00
59.
Březinová
Milena
35
1961
01:00:03
60.
Dembická
Eva
37
1961
01:00:03

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská