SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Milovice

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Fiala
Dan
60
1997
00:17:38
2.
Sovák
Libor
92
1967
00:19:31
3.
Zikán
Václav
90
1974
00:19:32
4.
Fiala
Andrej
61
1998
00:19:48
5.
Pik
Matyáš
75
2001
00:20:08
6.
Pražák
Adam
55
1978
00:20:43
7.
Pepperný
Robert
10
1976
00:20:45
8.
Cechlovsky
Robert
85
1975
00:21:19
9.
Antoš
Petr
93
1978
00:21:39
10.
Matějka
Petr
73
1982
00:21:48
11.
Popelka
Libor
14
1985
00:21:52
12.
Číla
Michal
32
1977
00:22:16
13.
Otáhal
Jakub
38
1977
00:22:24
14.
Fučík
Vojta
63
2011
00:22:27
15.
Peřinka
Petr
78
1977
00:22:32
16.
Matějka
Tomáš
83
1980
00:22:35
17.
Stolarcikova
Julie Sandra
20
1980
00:22:38
18.
Lazecky
Premysl
25
1981
00:22:50
19.
Fučíková
Nela
64
2007
00:22:52
20.
Vohralík
Jan
51
1975
00:22:57
21.
Setunská
Martina
53
1978
00:23:03
22.
Beran
Martin
70
1976
00:23:09
23.
Chvála
Jan
23
1977
00:23:10
24.
Otáhal
Jáchym
95
2010
00:23:15
25.
Lazecký
Tomáš
30
2013
00:23:33
26.
Jirouš
Zdeněk
33
1969
00:23:34
27.
Poluhová
Blanka
27
1989
00:23:38
28.
Pelikán
Stanislav
6
1975
00:23:47
29.
Schwan
František
18
1978
00:23:58
30.
Novák
Ivan
3
1976
00:24:07
31.
Nedvídková
Iva
50
1990
00:24:24
32.
Cimba Cimburek
Ludvík
22
1969
00:24:33
33.
Lazecká
Zuzana
29
1981
00:24:38
34.
Kasl
David
49
1976
00:24:44
35.
Ondrášek
Jan
26
1983
00:24:59
36.
Badík
Marek
48
1981
00:25:03
37.
Wolf
Martin
43
1969
00:25:10
38.
Pokorná
Sára
96
1998
00:25:27
39.
Haluška
Šimon
47
2012
00:25:39
40.
Belda
Michal
58
1978
00:25:45
41.
Bodikova
Maria
31
1984
00:25:52
42.
Popelkova
Monika
13
1979
00:26:02
43.
Nechanský
Radek
91
1967
00:26:08
44.
Bešík
Michal
37
1999
00:26:44
45.
Korbel
Lukáš
24
1977
00:26:48
46.
Tuhovčáková
Dana
80
1978
00:26:52
47.
Pelikán
Matouš
52
2007
00:26:55
48.
Hendrych
Josef
41
1979
00:27:04
49.
Matějková
Kateřina
74
1982
00:27:07
50.
Dittrich
Michal
40
1980
00:27:25
51.
Dittrich
Jakub
11
1991
00:28:13
52.
Vorel
Václav
5
1978
00:28:17
53.
Matějka
Vojtěch
84
2013
00:28:26
54.
Šumpek
Radek
87
1976
00:28:29
55.
Fučíková
Renáta
66
1978
00:28:49
56.
Konířová
Monika
77
1976
00:28:52
57.
Schwan
Samuel
21
2004
00:29:21
58.
Plošek
Lukáš
79
1987
00:29:21
59.
Huláková
Karolína
36
2001
00:29:28
60.
Kůdelová
Zuzana
81
1985
00:29:44
61.
Kriššaková
Lenka
86
1979
00:30:08
62.
Chromcová
Klára
8
2007
00:30:19
63.
Bernhardt
Jan
56
2004
00:30:44
64.
Čílová
Andrea
15
1981
00:31:35
65.
Beran
Petr
82
1978
00:31:36
66.
Bittner
Matouš
88
2010
00:31:37
67.
Bittnerová
Zuzana
46
1980
00:31:50
68.
Bodláková
Miluše
71
1989
00:31:52
69.
Podzemský
Marek
94
1990
00:32:12
70.
Podzemská
Jitka
76
1994
00:32:21
71.
Nejezchlebová
Kateřina
17
1977
00:32:48
72.
Svátková
Renata
28
1978
00:32:48
73.
Urbanová
Nikola
57
1998
00:33:11
74.
Škop
Vladimír
12
1961
00:33:12
75.
Pleskot
Václav
2
1978
00:33:29
76.
Bernhardt
Michal
1
1975
00:34:56
77.
Huláková
Barbora
39
1999
00:35:39
78.
Zadletalová
Kristýna
89
1993
00:35:46
79.
Stahlová
Tereza
35
2003
00:37:29
80.
Příhodová
Irena
34
1972
00:37:30
81.
Kornerová
Radka
44
1970
00:37:30
82.
Chromcová
Tereza
9
2007
00:38:24
83.
Chromec
Tomáš
7
1978
00:38:25
84.
Škrabal
Roman
69
1977
00:41:24

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská