SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Jedovnice

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Kučera
Martin
204
1980
00:16:30
2.
Vašíček
Michal
99
1991
00:16:44
3.
Ondruška
Jan
201
2004
00:18:10
4.
Konečný
Aleš
205
1988
00:18:31
5.
Otto
Vladimír
2
1977
00:18:33
6.
Ondráček
Petr
65
1988
00:18:54
7.
Hudec
Ondřej
4
1988
00:19:11
8.
Ellinger
Denis
52
2007
00:19:39
9.
Jelínek
Aleš
206
1967
00:19:43
10.
Vlček
Jakub
13
1986
00:19:47
11.
Švancarová
Kateřina
88
2022
00:19:58
12.
Kostruh
Jan
208
2004
00:20:33
13.
Kuchařík
Jan
98
2008
00:20:38
14.
Malits
Marek
55
2004
00:20:53
15.
Kalovský
Vladimír
93
1974
00:20:57
16.
Žůrek
Milan
32
1966
00:20:59
17.
Ševčík
Jakub
23
2006
00:21:02
18.
Mikula
Jaromír
56
1976
00:21:03
19.
Němec
David
17
1977
00:21:09
20.
Vincenc
Daniel
85
2003
00:21:16
21.
Hudec
Jiří
75
1989
00:21:19
22.
Kalaš
Rudolf
207
1971
00:21:22
23.
Víšek
Jáchym
21
2008
00:21:41
24.
Brychta
Lukáš
69
1987
00:21:42
25.
Černý
Radek
74
1978
00:21:56
26.
Daněk
Tomáš
5
1975
00:21:59
27.
Mičunek
Petr
39
1982
00:22:04
28.
Kulhánková
Eva
89
2002
00:22:09
29.
Kycl
Lukáš
203
2003
00:22:13
30.
Hron
Tomáš
61
1970
00:22:19
31.
Danihelková
Barbora
50
1999
00:22:34
32.
Suchánek
Lukáš
28
2006
00:22:55
33.
Orlita
Lukáš
40
2008
00:22:56
34.
Kalová
Jitka
92
1973
00:23:05
35.
Palán
Petr
202
1983
00:23:08
36.
Nádvorník
Jan
58
1988
00:23:09
37.
Musil
Jan
76
1992
00:23:43
38.
Kerndl
Michal
48
1984
00:24:06
39.
Spacilova
Sona
96
1988
00:24:09
40.
Ševčík
Petr
24
1975
00:24:14
41.
Sejková
Alena
49
1982
00:24:18
42.
Peňázová
Charlotte
97
2008
00:24:25
43.
Luner
Jiří
11
1978
00:24:32
44.
Němeček
Štěpán
44
2007
00:24:35
45.
Kučera
Kryštof
91
2007
00:24:37
46.
Prokopová
Lucie
57
1996
00:24:49
47.
Rutová
Zuzana
68
1981
00:25:08
48.
Grym
Daniel
54
1992
00:25:18
49.
Ondráčková
Lucie
66
1990
00:25:20
50.
Ševčíková
Lada
25
1974
00:25:28
51.
Hájková
Bára
38
2007
00:25:28
52.
Hájek
Michal
53
2005
00:25:28
53.
Hrbková
Hana
79
1996
00:25:38
54.
Hronová
Lucie
60
1998
00:26:06
55.
Křeček
Miroslav
77
1982
00:26:25
56.
Hanák
Břetislav
73
1975
00:26:33
57.
Váhala
Filip
81
1995
00:26:45
58.
Krejčí
Alžběta
45
1993
00:27:03
59.
Průchová
Veronika
18
1983
00:27:11
60.
Ečer
Jakub
84
2004
00:27:12
61.
Hašpl
Jakub
83
2005
00:27:13
62.
Drnovská
Jana
100
1982
00:27:14
63.
Skipala
Milan
62
1991
00:27:19
64.
Hájková
Tereza
37
1976
00:27:23
65.
Andrlová
Monika
87
1978
00:27:27
66.
Horák
Luboš
70
1979
00:27:40
67.
Šebela
David
95
2009
00:27:46
68.
Ševčíková
Julie
22
2005
00:28:00
69.
Suchánková
Bára
27
2008
00:28:00
70.
Doňar
Bohuslav
67
1950
00:28:31
71.
Slouková
Šárka
64
1975
00:28:35
72.
Šafář
Radek
20
1985
00:28:35
73.
Coufalová
Lucie
16
1982
00:28:53
74.
Červinková
Eva
15
1961
00:28:58
75.
Hulcová
Sofie
86
2003
00:29:14
76.
Němeček
Matouš
46
2005
00:29:22
77.
Daňková
Květoslava
6
1978
00:29:27
78.
Surá
Adéla
78
1997
00:29:55
79.
Roudná
Kateřina
9
2007
00:30:12
80.
Hlásenská
Andrea
34
1975
00:30:17
81.
Hronová
Anna
59
2004
00:30:26
82.
Ratušňak
Tereza
35
1983
00:30:34
83.
Přibylová
Andrea
36
1990
00:30:34
84.
Hodek
Matěj
43
2005
00:30:44
85.
Šuranová
Eliška
82
2007
00:30:48
86.
Čížkovská
Barbora
72
1993
00:30:49
87.
Maxera
Pavel
14
1988
00:31:13
88.
Drozdová
Dagmar
80
1964
00:31:34
89.
Lipovská
Markéta
51
1986
00:32:51
90.
Roudná
Kateřina
10
1983
00:33:01
91.
Horáková
Marie
71
1986
00:33:52
92.
Kytková
Kristýna
47
2009
00:34:58
93.
Příhodová
Miroslava
8
1982
00:35:07
94.
Suchánková
Klára
26
2010
00:35:13
95.
Suchánková
Martina
29
1977
00:35:13
96.
Hřebačka
Milan
63
1960
00:36:00
97.
Svojanovská
Viktorie
30
2013
00:41:12
98.
Svojanovská
Petra
31
1986
00:41:14
99.
Vlčková
Klára
12
1978
00:42:45

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská