SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Jablonec nad Nisou

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Kovář
Vladimír
130
1976
00:17:52
2.
Major
Jiří
9
1983
00:17:55
3.
Jindra
Pavel
169
1978
00:17:58
4.
Krámský
Vojtěch
152
1994
00:18:08
5.
Pušová
Michaela
32
1985
00:18:44
6.
Krámský
Lukáš
153
1989
00:19:06
7.
Pradeová
Ema
139
2008
00:19:23
8.
Zadražil
Filip
165
1998
00:19:26
9.
Fajgl
Luboš
13
1975
00:19:38
10.
Čechová
Olga
39
1982
00:20:02
11.
Karl
Jan
135
2005
00:20:57
12.
Petráček
Pavel
127
1985
00:21:53
13.
Peroutka
Jiří
106
1980
00:22:13
14.
Podolníková
Andrea
161
1986
00:22:28
15.
Sluka
Pavel
141
1996
00:23:02
16.
Puš
Václav
31
1982
00:23:17
17.
Bémová
Lýdie
7
1985
00:23:27
18.
Bém
Aleš
8
1981
00:23:28
19.
Plívová
Petra
10
1983
00:23:51
20.
Bradna
Lukáš
166
2006
00:23:54
21.
Pokorny
Pavel
108
1985
00:24:00
22.
KOTKOVÁ
EVA
21
1983
00:24:53
23.
Hejduk
Daniel
117
1972
00:24:57
24.
Viková
Petra
140
1983
00:24:58
25.
Futschik
Rudolf
22
1972
00:25:18
26.
Talášek
Pavel
30
1980
00:25:42
27.
Kratochvíl
Martin
2
1984
00:25:59
28.
Svobodová
Michaela
19
1998
00:26:05
29.
Novák
Michal
1
1987
00:26:45
30.
Šlocar
Daniel
12
1994
00:26:46
31.
Dubská
Michaela
5
1973
00:27:20
32.
Dubský
Ivo
6
1974
00:27:20
33.
Sýkora
Martin
155
1968
00:27:25
34.
Franců
Adam
102
2012
00:27:41
35.
Franců
Martin
103
1977
00:27:42
36.
Vojtíšková
Marcela
104
1986
00:27:43
37.
Střižík
Jakub
115
2011
00:27:51
38.
Střižíková
Jana
14
1977
00:27:52
39.
Kučerová
Hana
40
1976
00:28:11
40.
Gudas Sýs
Vladimír
105
1981
00:28:11
41.
Lacinová
Adéla
4
1985
00:28:24
42.
Kuliš
Tomáš
113
1976
00:28:41
43.
Bartoňová
Léňa
112
1972
00:28:41
44.
Nasirov
Adam
35
2009
00:28:58
45.
Nasirov
Jakub
36
2006
00:28:59
46.
Nasirova
Radka
37
1979
00:29:12
47.
Neumanová
Šárka
100
1998
00:29:48
48.
Jursová
Šárka
38
1974
00:29:48
49.
Trsek
Jan
146
1978
00:30:37
50.
Urbanová
Jana
3
1988
00:30:51
51.
Havelková
Markéta
34
1974
00:30:57
52.
Kučerová
Lucie
110
2014
00:30:59
53.
Kučerová
Renata
111
1977
00:31:06
54.
Čepelka
Oldřich
119
1948
00:31:57
55.
Krámská
Hana
154
1969
00:33:28
56.
Sýkorová
Anna
156
2002
00:33:29
57.
Postl
Jaroslav
33
1976
00:36:01
58.
Daníček
Karel
16
1974
00:36:01
59.
Jarabica
Petr
138
1970
00:37:34
60.
Pavlíčková
Květa
28
1952
00:37:51
DNF
Tichý
Lukáš
116
1974
DNF
Pešková
Jana
23
1986

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská