SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Hluboká nad Vltavou

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Bohdal
František
44
1996
00:17:28
2.
Štěpánek
Kamil
11
1985
00:17:51
3.
Kadlec
Miroslav
32
1976
00:17:55
4.
Krejcar
Pavel
13
1984
00:17:59
5.
Kalista
Petr
10
1988
00:17:59
6.
Hrdina
David
56
1990
00:19:03
7.
Vychodil
Zdeněk
34
2002
00:19:20
8.
Joza
Jakub
31
1987
00:19:51
9.
Kůrka
Tomáš
36
1986
00:20:08
10.
Vaněček
Michael
75
1979
00:20:14
11.
Král
Ondřej
59
1991
00:20:53
12.
Ardamica
David
77
1976
00:21:25
13.
Máša
Václav
48
1989
00:21:30
14.
Šimon
Petr
54
1976
00:21:30
15.
Pomijová
Veronika
15
1987
00:21:51
16.
Grelová
Adéla
66
2008
00:22:01
17.
Matulková
Jana
37
1996
00:22:31
18.
Vinklerová
Kristýna
80
1988
00:22:38
19.
Vinkler
Marek
79
1987
00:22:47
20.
Valdauf
Radim
65
1965
00:23:05
21.
Sýkora
Richard
62
2008
00:23:09
22.
Sýkora
Zdeněk
61
1981
00:23:17
23.
Lamprechtová
Lucie
49
1987
00:23:23
24.
Vojtěchovská
Anna
64
1979
00:23:59
25.
Procházka
Tomáš
76
1976
00:24:23
26.
Vychodil
Zdeněk
57
1975
00:24:40
27.
Krejcarová
Jana
14
1987
00:24:45
28.
Drmota
Jiří
73
1975
00:25:08
29.
Koblihová
Miluše
1
1981
00:25:29
30.
Vášová
Lenka
35
1973
00:25:32
31.
Střeleček
Tomáš
58
1998
00:25:45
32.
Střeleček
Přemysl Střeleček
38
1977
00:25:46
33.
Jánová
Tereza
40
2004
00:25:48
34.
Ardamicová
Radka
78
1981
00:26:25
35.
Šuhaj
Jan
3
1983
00:26:40
36.
Kemka
Vladislav
71
1978
00:27:00
37.
Jánová
Klára
22
2001
00:27:13
38.
Petáková
Veronika
5
1999
00:27:18
39.
Súkup
Kryštof
29
2011
00:28:02
40.
Beneš
Milan
30
1983
00:28:03
41.
Horáková
Blanka
23
1974
00:28:13
42.
Eggerová
Sabrina
4
1999
00:28:36
43.
Štojdlová
Jitka
8
1984
00:28:46
44.
Blažek
Bohuslav
33
1953
00:28:49
45.
Dvořák
Matěj
24
1997
00:29:03
46.
Vojtěšková
Daniela
55
1989
00:29:22
47.
Jílková
Petra
6
1983
00:29:22
48.
Kalistová
Martina
7
1991
00:29:39
49.
Mašek
Jindřich
67
1977
00:29:59
50.
Mašek
Antonín
68
2011
00:29:59
51.
Unruhová
Jana
53
1975
00:30:03
52.
Šťastná
Hana
45
1969
00:30:14
53.
Dvořáková
Lenka
84
1970
00:30:14
54.
Švehlová
Eva
41
1996
00:30:26
55.
Súkupová
Klára
28
2009
00:30:37
56.
Dvořáčková
Jitka
27
1984
00:30:37
57.
Kettnerová
Radka
9
1989
00:30:38
58.
Kubátová
Lenka
19
1981
00:31:18
59.
Friessová
Kateřina
18
1979
00:31:21
60.
Maiková
Zuzana
52
2004
00:31:22
61.
Matoušová
Vanessa
2
2005
00:31:34
62.
Dvořáková
Karolína
26
2003
00:33:51
63.
Rak
Jiří
60
1977
00:34:15
64.
Malý
Tomáš
20
2001
00:34:54
65.
Kožíšková
Kristýna
25
1996
00:35:08
66.
Jiřikovská
Lenka
47
1996
00:35:09
67.
Svobodová
Hana
63
1984
00:36:28
68.
Poschlová
Veronika Sarah
74
2007
00:36:29
69.
Kundrátová
Karolína
70
2006
00:36:48
70.
Šnajdrová
Michaela
50
1983
00:37:50
71.
Pokorná
Ladislava
51
1987
00:37:50
72.
Čeněk
Miroslav
72
1953
00:40:07
73.
Černiková
Alexandra
83
2011
00:41:10
74.
Matoušová
Jitka
82
1978
00:44:46
75.
Maiková
Helena
81
1975
00:44:46

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská