SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Syrovice

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Vintrlik
Martin
33
1977
00:19:53
2.
Bělík
Vladimír
14
1978
00:20:51
3.
Tajč
Jan
55
1968
00:22:15
4.
Chmelíček
Bernard
27
1978
00:22:40
5.
Žitňák
David
38
1978
00:22:42
6.
Ferda
Kamil
10
1976
00:22:47
7.
Cetl
Ondřej
18
2004
00:23:18
8.
Brachtlová
Iveta
26
1987
00:23:30
9.
Krystián
Martin
52
1972
00:23:35
10.
César
Martin
3
1990
00:23:41
11.
Naďová
Petra
48
1980
00:23:51
12.
Naď
Michal
49
1976
00:23:51
13.
Plšek
Michal
20
1993
00:24:09
14.
Simerský
Martin
54
1984
00:24:50
15.
Orgon
Vít
51
1964
00:25:10
16.
Polcarova
Lucie
19
1985
00:25:16
17.
Dufek
Martin
25
1978
00:25:17
18.
Zlatohlávková
Pavla
4
1981
00:25:20
19.
Červenka
Filip
16
1994
00:25:25
20.
Dubová
Jarka
29
1973
00:25:44
21.
Sommerová
Soňa
35
1976
00:25:52
22.
Humlíček
Aleš
6
1975
00:26:19
23.
Budík
Ondřej
58
2006
00:26:48
24.
Hanušková
Romana
11
1981
00:26:59
25.
Šťastny
Miroslav
28
1968
00:27:23
26.
Simerská
Martina
53
1985
00:27:29
27.
Švarcová
Jana
2
1982
00:27:47
28.
Krejska
Emil
21
1963
00:27:50
29.
John
Josef
23
1990
00:27:57
30.
Tajčová
Petra
56
1986
00:27:58
31.
Kaloudova
Dagmar
39
1986
00:28:01
32.
Berendt
Tomasz
7
1980
00:28:02
33.
Kučera
Vít
15
1982
00:28:22
34.
Polcar
VIKTOR
34
2012
00:28:37
35.
Marouš
Jiří
37
1982
00:28:46
36.
Přikrylová
Zuzana
43
2007
00:28:56
37.
Šmerdová
Hana
30
1982
00:29:01
38.
Kamil
Budik
45
1974
00:29:08
39.
Tomešková
Pavla
8
1988
00:29:15
40.
Zlatohlávek
David
5
1982
00:29:21
41.
John
Nikol
22
1991
00:29:31
42.
Přikryl
Pavel
44
1974
00:29:59
43.
Sedláková
Jana
47
1978
00:30:41
44.
Dufek
Jan
24
1992
00:31:12
45.
Plšková
Klára
32
1994
00:31:30
46.
Tenorová
Iva
9
1991
00:31:34
47.
Přikrylová
Leona
42
1973
00:33:59
48.
Hanuš
Pavel
36
1986
00:34:55
49.
Tureček
Zdeňek
57
1960
00:40:23
DNF
Martincová
Ivana
50
1963

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská