SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Kadaň

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Čech
Tomáš
61
2005
00:23:58
2.
Javornický
Tomáš
200
1977
00:24:08
3.
Šupol
Michal
18
1976
00:24:14
4.
Čekan
Pavel
20
1983
00:24:26
5.
Pleticha
Richard
201
1975
00:24:42
6.
Bajbora
Jan
177
1980
00:24:46
7.
Šindelář
Martin
202
1972
00:25:21
8.
Švejdar
Slávek
203
1971
00:25:43
9.
Neprášek
Martin
204
1987
00:26:10
10.
Ležal
Lukáš
183
2004
00:26:16
11.
Řezníček
Matouš
36
2002
00:26:28
12.
Hron
Petr
182
1990
00:26:49
13.
Luxa
Michal
205
1990
00:26:59
14.
Hanák
Radek
57
1984
00:27:45
15.
Řehoř
Zdeněk
24
1978
00:27:51
16.
Kujíček
Tomáš
206
1975
00:27:54
17.
Fialka
František
55
1975
00:28:03
18.
Prokeš
Dušan
52
1970
00:28:07
19.
Provazník
Martin
207
1976
00:28:24
20.
Kubelka
Jan
70
1988
00:28:30
21.
Klemsa
Jan
208
1977
00:28:34
22.
Veselý
Martin
63
1974
00:29:16
23.
Vopat
Karel
47
1974
00:29:24
24.
Brynda
Josef
10
1972
00:29:27
25.
Condori Ramos de Maják
Bertha
176
1978
00:29:31
26.
Filip
Ondřej
21
1985
00:29:33
27.
Pilek
Jakub
68
1989
00:29:33
28.
Vrábel
Ivan
209
1964
00:29:35
29.
Jabůrek
Jiří
210
1974
00:29:37
30.
Štěpánková
Martina
211
1977
00:29:38
31.
Zelenka
Stanislav
213
1972
00:29:43
32.
Gill
Petr
64
1981
00:29:47
33.
Kudrna
Pavel
12
1974
00:29:48
34.
Krátký
Luboš
214
1977
00:30:02
35.
Vítková
Zuzana
8
1962
00:30:05
36.
Oulický
Tomáš
74
1977
00:30:15
37.
Urban
Zdeněk
14
1989
00:30:20
38.
Novotný
Martin
215
2005
00:30:32
39.
Jelínková
Janina
180
1984
00:30:33
40.
Matis
Petr
216
1988
00:30:38
41.
Grasl
Karel
79
1971
00:30:43
42.
Podhorná
Soňa
3
1971
00:30:48
43.
Podhorný
David
17
1969
00:30:49
44.
Volf
Miroslav
9
1973
00:30:57
45.
Borecký
Michal
11
2005
00:31:03
46.
Kohoutek
Tomáš
13
1983
00:31:11
47.
Frajt
Martin
217
1976
00:31:12
48.
Provazník
Petr
218
1978
00:31:16
49.
Razakowská
Jana
73
1976
00:31:29
50.
Chmel
David
75
1981
00:31:30
51.
Obermaier
Petr
39
1975
00:31:35
52.
Kabilová
Martina
26
1969
00:31:41
53.
Šmerda
Jan
219
1976
00:31:50
54.
Šilhan
Jaroslav
220
1973
00:31:51
55.
Stránský
Tomáš
221
1991
00:31:52
56.
Holý
Václav
222
1978
00:32:00
57.
Bartlova
Šárka
15
1984
00:32:03
58.
Sojka
Jiří
178
1976
00:32:06
59.
Lesňák
Ondrej
60
1989
00:32:29
60.
Čech
Pavel
62
1977
00:32:30
61.
Penk
Petr
65
1973
00:33:13
62.
Vajc
Helmut
223
1974
00:33:23
63.
Holcr
Milan
30
1962
00:33:24
64.
Holcr
Milan
29
2007
00:33:26
65.
Popelková
Kateřina
224
1986
00:33:42
66.
Kristenová
Nela
225
1987
00:33:57
67.
Žáková
Ilona
48
1980
00:34:03
68.
Penková
Klára
51
1978
00:34:07
69.
Janda
Martin
43
1974
00:34:08
70.
Filipová
Barbora
22
1985
00:34:12
71.
Smeková
Lucie
226
1986
00:34:24
72.
Kalčeva
Renata
23
1974
00:34:38
73.
Vlasák
Jiří
227
1975
00:34:53
74.
Březina
Vlastimil
71
1967
00:35:04
75.
Sebestova
Jaroslava
35
1982
00:35:24
76.
Jech
Dalibor
228
1987
00:35:25
77.
Svoboda
Josef
229
1949
00:35:46
78.
Chvojová
Hana
58
1977
00:35:50
79.
Hunova
Simona
41
1976
00:35:53
80.
Hendrych
Daniel
77
1991
00:35:56
81.
Petrik
Pavel
230
1985
00:36:01
82.
Vondráková
Kateřina
231
1999
00:36:12
83.
Bambasová
Michala
232
1978
00:36:26
84.
Jandová
Kateřina
233
1981
00:36:45
85.
Iblová
Lucie
59
1980
00:36:51
86.
Hudková
Táňa
234
1982
00:36:57
87.
Bláhová
Jana
235
1976
00:37:11
88.
Šimána
Miroslav
33
1965
00:37:25
89.
Sládek
Jiří
27
1960
00:37:32
90.
Macek
Jiří
179
1954
00:37:47
91.
Petriková
Kateřina
236
1992
00:37:59
92.
Kadlecová
Světlana
49
1967
00:38:11
93.
Hlubiňáková
Mariana
238
1989
00:38:16
94.
Hlubiňák
Radek
237
1987
00:38:17
95.
Kášova
Marcela
16
1970
00:38:18
96.
Peruth
Roland
46
1966
00:38:35
97.
Nešporová
Kamila
40
1980
00:38:54
98.
Rosolová
Karolína
181
2004
00:39:09
99.
Hartlová
Iveta
67
1987
00:39:30
100.
Březinova
Daša
72
1958
00:39:33
101.
Čekan
Miroslav
42
1958
00:39:39
102.
Sýkorová
Andrea
5
1993
00:39:42
103.
Šimůnková
Ema
66
2004
00:39:59
104.
Heřmánek
Mirek
76
1977
00:40:09
105.
Rezková
Viktorie
1
2013
00:40:18
106.
Dvořáková
Jana
50
1969
00:40:41
107.
Slavíková
Jana
25
1972
00:40:47
108.
Graslova
Hana
32
1970
00:40:51
109.
Hanusová
Ludmila
56
1975
00:40:53
110.
Míčová
Hana
239
1965
00:40:55
111.
Havlíčková
Michaela
80
1973
00:41:22
112.
Jandová
Lenka
44
1966
00:42:09
113.
Říhová
Michaela
19
1998
00:42:21
114.
Platenikova
Barbara
31
1975
00:42:55
115.
Fialková
Eva
54
1980
00:43:10
116.
Šultová
Lucie
34
1998
00:43:28
117.
Večeřa
František
45
1948
00:44:21
118.
Smolík
Arnošt
241
1965
00:44:34
119.
Michalková
Marcela
240
1984
00:44:53
120.
Drdová
Lucie
53
1979
00:45:22
121.
Smolíková
Věra
242
1970
00:45:37

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská