Registrace organizátora Sokolského běhu republiky

Pokud jste organizovali běh loni, můžete si načíst údaje z minulého roku a ušetřit si práci s vyplňováním. Vyberte svojí jednotu (nebo klub, spolek atp.) z menu a klikněte na tlačítko Předvyplnit. Zadejte heslo, které jsme vám poslali emailem a formulář se předvyplní loňskými informacemi. Zkontrolujte je, případně doplňte nebo upravte o novinky a klikněte na Odeslat registraci.


Pokud zatím váháte nad organizací Sokolského běhu republiky nebo byste se nás chtěli směrem k organizaci na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu organizator@behrepubliky.cz.

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná

Videonávod na vygenerování URL trasy najdete ZDE
Závazná objednávka startovních balíčků

(100 Kč ze startovného na hlavní závod a 50 Kč ze startovného na dětský závod použije centrální tým pro pokrytí nákladů spojených se správou registrací, výrobou medailí, startovních čísel a dalšího materiálu pro podporu lokálních organizátorů a komunikace projektu)

Protože chceme tento rok organizátorům nabídnout vhodnější způsob propagace na Facebooku, chybí oproti loňsku ve formuláři sekce o Facebookových událostech. S propagací všech závodů na Facebooku počítáme a nabídneme materiály i pomocnou ruku pro zviditelnění každé akce na vlastních facebookových stránkách dané sokolské jednoty nebo pořádajícího subjektu.
* Povinné

HLAVNÍ PARTNEŘI

PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Dodavatelé

Pořadatel