SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Terezín

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Eliáš
Lukáš
37
1980
00:28:05
2.
Horna
Ondřej
19
1984
00:28:34
3.
Horecký
Čeněk
2
1988
00:28:47
4.
Kubera
Pavel
7
1984
00:29:05
5.
Nikl
Aleš
70
1989
00:29:18
6.
Poborská
Helena
52
1978
00:29:44
7.
Rohrich
Robin
50
1978
00:30:02
8.
Marek
Vojtěch
90
1988
00:30:41
9.
Drátovníková
Dita
64
1979
00:31:19
10.
Kouřil
Martin
49
1984
00:32:55
11.
Cibulka
Lukáš
85
1993
00:32:58
12.
Tremlová
Markéta
31
2006
00:33:25
13.
Pečený
Michal
4
1976
00:33:27
14.
Podaný
Lukáš
76
1983
00:34:17
15.
Vorlik
Pavel
63
1966
00:34:28
16.
Turek
Jan
30
1987
00:34:33
17.
Novák
Luboš
89
1979
00:34:33
18.
Liška
Radek
13
1983
00:34:38
19.
Pečená
Kateřina
73
1992
00:34:38
20.
Vohradská
Hanka
40
1980
00:34:39
21.
Eliáš
Kateřina
36
1976
00:35:03
22.
Škvorová
Renata
39
1980
00:35:27
23.
Nicková
Eliška
24
1985
00:36:12
24.
Svárovský
Radek
15
1973
00:36:25
25.
Kurc
Martin
32
1970
00:36:39
26.
Kučera
Jiří
21
1967
00:36:57
27.
Ludvík
Stanislav
28
1984
00:37:30
28.
Šišovská
Kateřina
91
1986
00:37:34
29.
Maturová
Olga
60
1981
00:37:49
30.
Tichá
Jana
5
1975
00:37:53
31.
Holajová
Lenka
9
1981
00:38:00
32.
Cajtler
Josef
3
1976
00:38:47
33.
Hrzánová
Eliška
84
2007
00:38:47
34.
Báchorová
Sára
87
1992
00:38:58
35.
Vavera
Jaroslav
53
1993
00:39:21
36.
Pokorná
Lucie
93
1987
00:39:26
37.
Šťovíčková
Stanislava
59
1970
00:40:08
38.
Kršová
Simona
88
1981
00:40:13
39.
Kutzler
František
86
1993
00:40:22
40.
Hrdinová
Anna Kateřina
83
2008
00:40:30
41.
Schubert
Martin
67
1984
00:40:30
42.
Vítková
Lucie
16
1977
00:40:31
43.
Jaroš
Miroslav
27
1980
00:40:31
44.
Hrdina
Martin
82
1979
00:40:31
45.
Vítek
Roman
1
1978
00:40:31
46.
Chovanec
David
14
1971
00:40:50
47.
Koscelník
Petr
10
1985
00:40:51
48.
Prošková
Kateřina
20
1994
00:40:56
49.
Caires de Freitas
Jana
34
1984
00:41:15
50.
Slezák
Adam
45
1987
00:41:33
51.
Podaný
Antonín
41
1987
00:41:34
52.
Dvořáková
Nikola
72
1996
00:41:53
53.
Rybář
Aleš
71
1994
00:41:54
54.
Hrochová
Jolana
56
1992
00:42:10
55.
Sláma
Filip
26
1979
00:42:15
56.
Semirádová
Marcela
25
1978
00:42:15
57.
Merglova
Michaela
81
1980
00:43:11
58.
Střižík
Ivo
35
1958
00:43:37
59.
Gollová
Zdeňka
75
1968
00:44:57
60.
Chlapec
Lukáš
92
1994
00:44:58
61.
Polenská
Lucka
23
1982
00:45:01
62.
Wančová
Drahomíra
48
1993
00:45:10
63.
Hrebíčková
Lucia
74
1980
00:45:42
64.
Murar
Martin
58
1982
00:45:48
65.
Kopáčová
Markéta
33
1992
00:45:49
66.
Horecká
Eliška
51
1988
00:46:20
67.
Hlušičková
Petra
18
1975
00:46:54
68.
Truncová
Lucie
17
1991
00:46:54
69.
Milatová
Lenka
55
1982
00:47:10
70.
Kutzlerová
Iveta
6
1974
00:48:04
71.
Minařík
Kateřina
62
1962
00:48:13
72.
Kuberova
Eva
8
1985
00:48:19
73.
Haasová
Kateřina
79
1992
00:50:40
74.
Oliverius
Vojtěch
78
1977
00:50:41
75.
Šílová
Monika
47
1974
00:52:21
76.
Niklová
Lenka
69
1992
00:52:21
77.
Ondříčková
Denisa
80
1975
00:53:20
78.
Němcová
Jiřina
61
1975
00:54:41
79.
Rysankova
Jana
29
1970
00:55:30
80.
Hrochová
Zdeňka
57
1964
00:57:13
81.
Bártová
Šárka
43
1965
01:03:48
82.
Bárta
Stanislav
42
1965
01:03:48
83.
Jendrichovská
Lada
46
1978
01:04:28
84.
Šmidtova
Martina
22
1982
01:12:39

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská