SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Prostějov

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Navrátil
Tomáš
174
1988
00:32:47
2.
Indra
Daniel
161
2004
00:33:24
3.
Khýr
Bronislav
160
1975
00:33:44
4.
Šmída
Michal
192
2001
00:33:49
5.
Turek
Vojtěch
172
2006
00:35:43
6.
Šmída
Jan
193
1999
00:36:05
7.
Vašíček
Michal
178
1989
00:36:56
8.
Fajstl
Karel
121
2000
00:36:56
9.
Švestka
Lukáš
158
1982
00:37:02
10.
Zeman
Lukáš
108
1992
00:38:11
11.
Brozdová
Darina
183
2006
00:38:12
12.
Orság
Jan
180
1996
00:38:59
13.
Lukáš
Matěj
179
1980
00:39:10
14.
Strbáček
Jiří
157
1980
00:39:21
15.
Bezslezina
Jan
146
1981
00:39:31
16.
Zaoral
Jiří
187
1969
00:40:37
17.
Vybihal
Adam
147
1997
00:41:31
18.
Petržela
Ondřej
151
1989
00:41:41
19.
Mlčoch
Martin
139
1970
00:41:46
20.
Štolpa
Vojtěch
114
1980
00:41:50
21.
Laníková
Dagmar
111
1984
00:42:44
22.
Ondráček
Michal
154
1980
00:43:37
23.
Martinek
Pavel
155
1977
00:43:52
24.
Rokyta
Roman
159
1995
00:43:56
25.
Týl
Lukáš
188
1986
00:44:12
26.
Zaoral
Martin
153
1981
00:44:18
27.
Rost
Gustav
170
1980
00:44:26
28.
Kupka
Roman
164
1982
00:44:32
29.
Mucha
Miroslav
130
1981
00:44:37
30.
Michl
Radek
102
1982
00:45:05
31.
Kuča
Jan
145
1979
00:45:05
32.
Macák
Stanislav
136
2004
00:45:44
33.
Žerava
Martin
190
1974
00:46:06
34.
Rožánková
Tereza
168
1978
00:46:07
35.
Kochaň
Radim
169
1995
00:46:18
36.
Mlčoch
Tomáš
119
1981
00:46:36
37.
Lasovský
Jakub
163
2005
00:46:47
38.
Hlavica
Petr
171
1970
00:46:59
39.
Jedlička
Tomáš
137
1975
00:47:11
40.
Ševčík
Lukáš
184
1978
00:47:18
41.
Mlčoch
Jan
165
2005
00:47:39
42.
Holusek
Jiří
177
2001
00:47:40
43.
Hrádel
Ján
123
1980
00:47:42
44.
Jedlička
Marek
152
1971
00:47:43
45.
Dostál
Martin
150
1974
00:47:50
46.
Vrba
Jiří
112
1975
00:47:56
47.
Janál
Petr
118
1981
00:48:12
48.
Návělek
Martin
166
1984
00:48:26
49.
Pátík
Miroslav
167
1984
00:48:31
50.
Bibrlová
Marcela
156
1996
00:48:53
51.
Grmela
Lukáš
173
1979
00:48:55
52.
Chocholáč
Adam
138
1989
00:49:58
53.
Šolc
Jan
185
1992
00:50:36
54.
Vejmola
Jan
132
1991
00:50:36
55.
Tvarůžek
Jakub
186
1993
00:50:39
56.
Porwisz
Vojtěch
126
1993
00:51:13
57.
Volf
Karel
189
1966
00:52:02
58.
Novotný
Lubomír
135
1978
00:52:09
59.
Prokop
Ondřej
122
2007
00:52:33
60.
Kozlovska
Veronika
133
1991
00:52:44
61.
Dopita
Pavel
115
1964
00:52:45
62.
Krč
Vítězslav
113
1993
00:52:48
63.
Michálek
Pavol
143
1971
00:53:05
64.
Prchalová
Denisa
199
1996
00:53:37
65.
Kaňáková
Nadija
131
1976
00:53:45
66.
Grulich
Tomáš
144
1982
00:53:47
67.
Pírek
Robert
175
1990
00:54:28
68.
Ociepka
Stanislav
109
1971
00:54:36
69.
Novotná
Tereza
103
1987
00:55:06
70.
Přikrylová
Zuzana
104
1987
00:55:06
71.
Žerava
Filip
191
2003
00:56:04
72.
Ševčíková
Lucie
128
1972
00:56:06
73.
Ševčíková
Barbora
127
2005
00:56:06
74.
Mazourková Paulíková
Petra
141
1981
00:56:06
75.
Sobotová
Dita
105
1973
00:56:47
76.
Nakládal
Čestmír
162
1964
00:58:38
77.
Čubová
Jitka
106
1972
00:59:04
78.
Nezval
Aleš
134
1973
00:59:46
79.
Haba
Michal
140
1992
00:59:48
80.
Greňová
Romana
129
1991
01:00:09
81.
Kratochvílová
Lenka
198
1997
01:00:29
82.
Mekysková
Lenka
197
1974
01:02:18
83.
Rozkošová
Pavlína
195
1981
01:02:19
84.
Kusala
David
194
1976
01:02:19
85.
Durdík
Vaclav
182
2007
01:03:39
86.
Kubová
Renata
148
1978
01:05:43
87.
Musilová
Helena
149
1993
01:06:53
88.
Šindelářová
Pavla
176
1981
01:08:49
89.
Havlickova
Veronika
107
1983
01:12:42
90.
Bednářová
Kateřina
142
1986
01:27:50
91.
Korhoňová
Tereza
117
2002
01:27:52
92.
Šenk
Zdeněk
196
1981
01:28:04
DNF
Pěchová
Lenka
125
1986
DNF
Růžička
Samuel
181
2008
DNF
Vrána
Jaroslav
116
1967
DNF
Juráček
Michal
110
1977
DNF
Beregsázi
Pavel
124
1983

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská