SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Děčín

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Hladík
Václav
48
1993
00:19:07
2.
Kudrna
Daniel
70
1997
00:21:16
3.
Cícha
Filip
21
2007
00:22:12
4.
Kudrna
Aleš
43
1991
00:22:43
5.
Škach
Tomáš
63
2006
00:22:49
6.
Křeček
Tomáš
59
1988
00:22:55
7.
Benčíková
Zdenka
44
1994
00:22:56
8.
Mazanek
Jan
61
1980
00:23:11
9.
Chvojka
Petr
57
1979
00:23:31
10.
Novotny
Milan
29
1974
00:23:37
11.
Chudo
Martin
38
1977
00:23:50
12.
Malíková
Martina
49
1990
00:24:03
13.
Musil
František
65
2009
00:24:16
14.
Pintaudi
Mariana
37
2008
00:24:18
15.
Musil
Milan
64
1968
00:24:21
16.
Friml
Michal
14
1969
00:24:26
17.
Charvát
Martin
77
1986
00:24:28
18.
Papay
Jindřich
12
1991
00:24:39
19.
Pelikánová
Martina
72
1982
00:24:50
20.
Urbánek
Zdeněk
23
1982
00:24:51
21.
Marek
Jiří
76
1981
00:25:05
22.
Čelikovský
Josef
71
1992
00:25:16
23.
Přivřelová
Soňa
33
1979
00:25:23
24.
Machač
Lukáš
45
1988
00:25:44
25.
Měkuta
Ladislav
42
2005
00:25:44
26.
Warlop
Agáta Rosa
78
2008
00:25:54
27.
Hasman
Jiří
60
1982
00:25:59
28.
Řezníček
Petr
16
1983
00:26:09
29.
Makhov
Aleksei
51
1976
00:27:11
30.
Novotný
Zdeněk
30
1985
00:27:21
31.
Marton
Evžen
58
1974
00:27:26
32.
Pudilová
Karolína
39
1992
00:27:52
33.
Kolaříková
Amálie
54
2008
00:27:53
34.
Burdová
Anna
52
2007
00:27:53
35.
Kadorová
Veronika
34
1989
00:27:55
36.
Warlop
Klára
66
1976
00:28:13
37.
Makhova
Lidiia
69
1984
00:28:22
38.
Prokop
Michal
27
1970
00:28:34
39.
Kolařík
Květoslav
53
1972
00:28:43
40.
Belica
Tomáš
41
1991
00:28:44
41.
Jenčovský
Jan
2
1977
00:28:44
42.
Papay
Andrea
13
1991
00:29:01
43.
Pavlišová
Kristýna
50
2000
00:30:08
44.
Michálková
Lenka
11
1990
00:30:17
45.
Sedláčková
Eva
35
1965
00:30:20
46.
Šafařík
Petr
68
2007
00:30:32
47.
Šafařík
Petr
67
1978
00:30:33
48.
Bláhová
Eliška
8
2006
00:31:30
49.
Němcová
Anežka
6
2005
00:31:30
50.
Sejková
Anna
36
1999
00:32:26
51.
Derevlanyjová
Tereza
25
2007
00:32:32
52.
Mlnaříková
Kateřina
56
1983
00:32:32
53.
Sejková
Jana
17
1978
00:32:53
54.
Korejtko
Radek
9
1978
00:32:54
55.
Mekutova
Romana
40
1985
00:32:59
56.
Seidlová
Miroslava
15
1974
00:34:00
57.
Záveská
Michaela
22
1981
00:34:33
58.
Cíchová
Simona
26
1979
00:34:36
59.
Cícha
Josef
20
1973
00:34:36
60.
Schambergerová
Jana
32
1980
00:34:36
61.
Řada
Jaroslav
46
1968
00:34:38
62.
Pavlišová
Oldřiška
47
1982
00:34:39
63.
Tarnóczy
Jakub
19
2008
00:34:47
64.
Němcová
Aneta
5
2005
00:34:49
65.
Douša
David
73
1977
00:35:16
66.
Derevlanyjová
Tereza
24
1976
00:35:22
67.
Novotná
Kateřina
28
1976
00:35:32
68.
Klokočková
Tereza
62
1990
00:35:38
69.
Petříková
Tereza
3
1983
00:36:30
70.
Veselý
Jan
74
1979
00:36:51
71.
Tarnóczy
Markéta
31
1993
00:36:51
72.
Korejtková
Eva
10
1979
00:38:37
73.
Chleborád
Vojtěch
75
1997
00:38:37
74.
Němcová
Hana
7
2002
00:38:37

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská