SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Ostrava

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Vrzala
Matouš
55
1994
00:14:49
2.
Pavelka
Tobiáš
177
2004
00:15:20
3.
Foral
Daniel
8
1986
00:15:24
4.
Filip
Daniel
42
1982
00:15:31
5.
Sekera
Ondřej
13
1977
00:16:11
6.
Scholz
Ondřej
31
1990
00:17:41
7.
Horáček
Vít
11
1979
00:17:50
8.
Žuk
Martin
75
1987
00:18:06
9.
Mrkvová
Lenka
30
1982
00:18:26
10.
Osyčka
Jaromír
176
1982
00:18:43
11.
Jedlička
Lukáš
54
1976
00:18:50
12.
Mlýnek
Lukáš
18
1989
00:19:15
13.
Seles
Jiří
12
1975
00:19:31
14.
Granát
Jiří
44
1982
00:19:37
15.
Fišer
Jan
28
1991
00:19:40
16.
Kadlecová
Veronika
49
1989
00:19:50
17.
Galiova
Inge
25
1980
00:19:57
18.
Georgiou
Lucie
51
1976
00:20:27
19.
Kozubek
Lukáš
9
1971
00:21:08
20.
Polák
Petr
46
1988
00:21:30
21.
Adámek
Robert
76
1973
00:21:34
22.
Adámek
Vít
41
1975
00:21:42
23.
Sedláček
Vojtěch
79
2006
00:21:45
24.
Dvořák
Vilém
80
2006
00:21:45
25.
Georgiou
David
50
1977
00:22:06
26.
Šofrová
Lucie
59
1989
00:22:23
27.
Polášková
Pavlína
32
1988
00:22:34
28.
Ničmanová
Kateřina
21
1986
00:22:36
29.
Pobořilová
Aneta
3
2005
00:22:39
30.
Maňková
Michaela
19
1983
00:22:59
31.
Chlebková
Petra
52
2000
00:23:00
32.
Meščan
Damián
37
1996
00:23:06
33.
Parchaňská
Alžběta
26
1987
00:23:09
34.
Bieroš
Adam
10
1977
00:23:12
35.
Kryška
Kristián
38
2000
00:23:24
36.
Horáčková Rucká
Markéta
45
1993
00:23:26
37.
Kočí
Markéta
48
1987
00:23:44
38.
Meščanová
Jana
36
1995
00:23:54
39.
Janiurek
Zdeněk
24
1987
00:23:55
40.
Prokopová
Kristýna
47
1982
00:23:57
41.
Pavličík
Petra
29
1974
00:24:14
42.
Šofrová
Simona
57
1964
00:24:44
43.
Bílková
Zuzana
171
1979
00:24:48
44.
Izvorská
Denisa
14
1986
00:25:19
45.
Izvorský
Jan
15
1981
00:25:20
46.
Lováš
Tomáš
33
1989
00:26:46
47.
Cibulec
Mirek
173
1965
00:27:00
48.
Nejtková
Miroslava
6
1979
00:27:16
49.
Dobošová
Anna
40
1971
00:27:48
50.
Lapiš
Jaromír
58
1956
00:27:56
51.
Pobořilová
Iveta
2
1977
00:28:35
52.
Krainová
Anna
53
1994
00:28:38
53.
Kraina
Richard
43
1967
00:28:39
54.
Thompson
Anna
23
1985
00:29:05
55.
Malchárková
Vendula
17
1995
00:29:30
56.
Záslav
Michal
27
1992
00:29:53
57.
Trojková
Ivona
4
1979
00:32:23
58.
Ostřížková
Kateřina
7
1974
00:38:38
59.
Jurečková
Irena
20
1971
00:38:43

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská