SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Ústí nad Labem

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Švejcar
Jakub
4
2002
00:18:24
2.
Kotěšovcová
Zuzana
41
1983
00:18:34
3.
Michalk
Michael
36
1972
00:18:43
4.
Slezák
Vladimír
35
1973
00:18:55
5.
Grosse
Jindřich
6
1991
00:19:00
6.
Konečný
Lukáš
28
1978
00:20:47
7.
Kouba
Daribol
18
1989
00:20:54
8.
Bytyqi
Fabiána
31
1995
00:21:20
9.
Tlustý
Jan
106
1986
00:21:38
10.
Štolfa
Michal
5
1986
00:21:54
11.
Laštůvková
Natálie
24
1997
00:21:59
12.
Nechanický
Jaroslav
43
1993
00:22:00
13.
Bjalek
František
45
1988
00:22:05
14.
Zábranský
Vilém
16
1979
00:22:14
15.
Olšer
Tomáš
111
1972
00:22:24
16.
Štětka
Pavel
1
1967
00:22:30
17.
Schoner
Jaroslav
102
1977
00:22:46
18.
Topitzer
Peter
104
1984
00:22:50
19.
Monhart
Ondrej
42
1989
00:23:01
20.
Jehlička
Jiří
39
1971
00:23:04
21.
Janecká
Kristýna
15
1993
00:23:27
22.
Švejcarová
Vlastimila
25
1973
00:23:55
23.
Kudrna
Miroslav
105
1977
00:24:02
24.
Šebeš
Petr
20
1986
00:24:08
25.
Šaržíková
Veronika
109
1982
00:24:10
26.
Šercová
Tereza
38
1985
00:24:11
27.
Barvínek
Michal
17
1980
00:24:16
28.
Hrubcová
Soňa
27
1978
00:24:20
29.
Konopová
Tamara
30
1994
00:24:30
30.
Bílá
Pavla
49
1977
00:24:43
31.
Štětková
Martina
2
1966
00:24:47
32.
Ondrůšek
Radek
50
1968
00:25:18
33.
Václav
Novotný
8
1971
00:25:23
34.
Paseka
David
29
1993
00:25:33
35.
Zemanová
Tereza
33
1984
00:25:42
36.
Černá
Romana
26
1977
00:25:47
37.
Vlach
Míra
107
1979
00:25:48
38.
Svobodová
Jana
7
1977
00:25:50
39.
Dvořák
Radim
37
1975
00:25:52
40.
Sochůrek
Petr
40
1976
00:25:54
41.
Škoda
Lukáš
13
2009
00:26:45
42.
Kufelová
Tereza
32
1984
00:26:51
43.
Klas
Ivo
34
1972
00:26:52
44.
Laštůvková
Jana
23
1968
00:26:53
45.
Procházková
Dagmar
19
1976
00:26:58
46.
Hlaváček
Jan
11
1977
00:27:00
47.
Humhejová
Barbora
22
2009
00:27:09
48.
Novak
Jennifer
10
1996
00:27:14
49.
Bázler
Petr
9
1993
00:27:14
50.
Schonerová
Jana
103
1983
00:27:21
51.
Jindrová
Míša
108
1983
00:27:57
52.
Macková
Adéla
3
1999
00:28:02
53.
Kolářová
Kateřina
14
1978
00:28:23
54.
Hanischová
Eliška
44
1990
00:29:02
55.
Krupová
Vladana
110
1978
00:29:31
56.
Pokorný
Milan
101
1978
00:30:36
57.
Bílá
Štěpánka
48
2010
00:30:41
58.
Škodová
Irena
12
1981
00:30:43
59.
Hovorková
Lucie
47
2006
00:39:13
60.
Hovorka
Martin
46
1971
00:39:15

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská