SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Dolní Újezd

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Lorenc
Marek
39
1993
00:33:44
2.
Fliedr
Tomáš
15
1976
00:34:13
3.
Havran
Jan
65
1993
00:36:02
4.
Bukáček
Marek
25
2004
00:36:39
5.
Kárský
Vojtěch
3
1992
00:38:53
6.
Buchal
Tomáš
60
2008
00:40:04
7.
Gajdár
Michal
45
1991
00:40:38
8.
Jiskra
Jaroslav
5
1978
00:40:51
9.
Doleček
Josef
59
1979
00:40:56
10.
Kabrhel
Marek
37
1993
00:42:23
11.
Chadima
Roman
4
1988
00:42:47
12.
Jílek
Pavel
20
1979
00:43:20
13.
Simon
Petr
62
1972
00:43:44
14.
Klusoň
Oldřich
57
1980
00:44:25
15.
Gajdárová
Barbora
46
1990
00:44:26
16.
Černá
Kateřina
18
2006
00:44:36
17.
Vosmek
Vojtěch
12
2008
00:46:15
18.
Lorencová
Radka
40
1993
00:46:58
19.
Borek
Tomáš
56
1975
00:47:00
20.
Černý
Jan
19
2008
00:49:35
21.
Rovenský
Michal
52
2010
00:49:35
22.
Boštík
Jan
27
2000
00:50:39
23.
Kopecký
Petr
43
1979
00:50:45
24.
Vašková
Karolína
34
2005
00:51:19
25.
Kutová
Magdaléna
51
2008
00:51:19
26.
Jireckova
Jolana
42
2008
00:51:19
27.
Doubková
Kristýna
47
2008
00:51:54
28.
Ropková
Eliška
28
2003
00:52:31
29.
Vašková
Petra
35
1978
00:52:54
30.
Nádvorníková
Iveta
36
1982
00:52:57
31.
Benešová
Aneta
24
1986
00:53:41
32.
Meduna
Josef
58
1983
00:54:35
33.
Vosmek
Luboš
13
1979
00:54:48
34.
Provazník
Milan
8
1967
00:55:06
35.
Lipavsky
Vojtěch
7
1987
00:55:19
36.
Lipavský
Miroslav
1
1958
00:55:39
37.
Vašková
Michaela
33
2008
00:55:50
38.
Toušek
Vítězslav
16
1978
00:58:50
39.
Pipková
Kristýna
50
2002
00:59:32
40.
Jiskra
Tadeáš
49
2002
00:59:32
41.
Coufalová
Michaela
9
1985
00:59:47
42.
Kutová
Magda
64
1976
01:01:09
43.
Ryšanová
Romana
26
1977
01:01:09
44.
Friedlová
Leona
30
1986
01:01:29
45.
Boštíková
Lenka
29
1981
01:01:59
46.
Nováková
Jitka
63
1971
01:02:10
47.
Krejsová
Dana
53
1972
01:02:19
48.
Wollnerová
Amálie
55
2008
01:06:15
49.
Lipavská
Lenka
6
1982
01:06:15
50.
Jireckova
Marcela
21
1978
01:10:00
51.
Jiskrová
Linda
41
2007
01:10:00
52.
Vosmeková
Jana
11
1985
01:10:00
53.
Součková
Pavla
22
1981
01:10:00
54.
Tůmová
Kateřina
44
1989
01:10:00
55.
Šteflová
Ludmila
23
1968
01:10:00
56.
Kopecká
Jana
10
1959
01:10:00
57.
Petrašová
Kamila
38
1976
01:10:00
58.
Friedl
Jakub
31
2013
01:10:00
59.
Bočkaj
Carlos
54
1972
01:10:00
60.
Pulkrábková
Iva
17
1976
01:10:00
61.
Švarcová
Alena
14
1993
01:10:00
62.
Mlejnková
Jiřina
61
1969
01:10:00
63.
Rovenský
Jan
32
1975
01:10:00
64.
Jiskrová
Dagmar
2
1975
01:10:00
65.
Adamská
Marie
66
1983
01:10:00

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská