SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Libochovice

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Laube
Michal
44
1978
00:15:16
2.
Nekolová
Simona
47
1985
00:15:32
3.
Novotný
Lukáš
25
2000
00:15:37
4.
Pořt
Vašek
22
1984
00:16:38
5.
Molek
Lukáš
3
1988
00:17:00
6.
Seifert
Herbert
27
1992
00:17:36
7.
Pekárková
Michaela
24
1995
00:17:40
8.
Butalová
Marcela
48
1999
00:18:27
9.
Hrebinka
Marek
39
1973
00:18:37
10.
Ryšavý
Jan
15
1974
00:18:44
11.
Riedl
Lukáš
34
1983
00:18:55
12.
Svoboda
Tomáš
46
1975
00:19:00
13.
Vondráček
Lukáš
40
1979
00:19:06
14.
Zábranský
Bohuslav
29
2004
00:19:08
15.
Brejcha
Lukáš
26
2000
00:19:14
16.
Egrt
Marcel
7
1965
00:20:40
17.
Černá
Petra
41
1979
00:21:47
18.
Průchová
Jana
1
1981
00:22:13
19.
Průcha
Jan
49
2009
00:22:14
20.
Kunz
Martin
52
1979
00:23:06
21.
Podaný
Hynek
31
1999
00:23:12
22.
Kloučková
Andrea
51
1974
00:23:27
23.
Pondělíčková
Petra
14
1988
00:23:36
24.
Panoch st.
Ondřej
35
2011
00:23:51
25.
Egrtová
Kateřina
6
2000
00:23:57
26.
Maissner
Jaroslav
53
1969
00:24:15
27.
Pauderová
Monika
19
1985
00:24:50
28.
Křivanová
Kristýna
45
1994
00:25:00
29.
Maissner
Jaroslav
28
1995
00:25:43
30.
Ofner
Aleš
32
2002
00:26:12
31.
Beneková
Danuše
16
1987
00:26:20
32.
Bastová
Lenka
17
1979
00:26:20
33.
Venclová
Pavlina
18
1972
00:26:54
34.
Petržílka
Tomáš
23
1974
00:27:41
35.
Dittrich
Pavel
50
1976
00:28:30
36.
Černý
Ivo
13
1981
00:28:30
37.
Masinova
Eva
4
1988
00:28:40
38.
Matějková
Jiřina
21
1998
00:28:45
39.
Jílková
Míla
8
1981
00:28:48
40.
Rezková
Marcela
10
1980
00:29:00
41.
Svobodová
Regina
11
1972
00:31:20
42.
Šimanová Smolíková
Klára
38
1992
00:31:24
43.
Vyšinská
Anežka
9
1984
00:35:24
DNF
Blehová
Petra
42
2001
DNF
Kloubová
Adéla
37
2003
DNF
Bendová
Terezie
5
1975
DNF
Sádovská
Jaroslava
12
1962
DNF
Mikulová
Martina
30
1998

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská