SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Hora Svaté Kateřiny

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Ďurica
Pavel
59
1980
00:27:10
2.
Novotná
Lenka
10
1970
00:27:22
3.
Manert
Tomáš
16
1994
00:27:44
4.
Vorlík
Michal
24
1975
00:27:56
5.
Šnejdar
Dušan
48
1970
00:28:15
6.
Civín
Jiří
41
1968
00:29:00
7.
Sejval
Jiří Sejval
61
1974
00:29:23
8.
Reichl
Matouš
66
2007
00:29:23
9.
Říha
Daniel
52
2007
00:29:58
10.
Alblová
Odeta
131
1971
00:30:40
11.
Martínek
Jan
37
1974
00:30:40
12.
Sobotková
Marie
47
1972
00:31:35
13.
Matoušek
Luboš
3
1989
00:31:41
14.
Pelcman
Miloš
56
1975
00:32:04
15.
Jež
Antonín
54
2012
00:33:04
16.
Gruber
Radek
139
1981
00:33:05
17.
Vrzáková
Renata
6
1974
00:33:36
18.
Reichl
Leoš
65
1976
00:33:48
19.
Eseme
Jesika
51
2006
00:34:06
20.
Grunfeld
Jan
50
2007
00:34:36
21.
Manertová
Radka
7
1975
00:34:47
22.
Syrová
Radka
11
1978
00:35:45
23.
Oulehle
Jaroslav
23
1981
00:36:17
24.
Jež
Oskar
53
2009
00:36:44
25.
Durinová
Petra
21
1979
00:36:56
26.
Duna
Lukáš
60
2006
00:37:04
27.
Zelenková
Lucie
63
1984
00:37:54
28.
Kopřivová
Zdeňka
19
1975
00:37:56
29.
Steidlová
Lenka
42
1978
00:38:17
30.
Alferi
Tereza
29
1984
00:39:00
31.
Alferi
Tomáš
30
1977
00:39:00
32.
Scherbaumová
Stáňa
49
1977
00:39:35
33.
Alferi
Kryštof
39
2005
00:39:42
34.
Vigová
Stela
18
2009
00:39:47
35.
Dvořáková
Nikola
25
1985
00:40:30
36.
Baxa
Jaroslav
26
1974
00:40:30
37.
Pastyříková
Natálie
9
2009
00:40:33
38.
Lahovská
Aneta
62
2009
00:40:47
39.
Pastyřík
Otakar
8
1973
00:41:19
40.
Tóth
Eva
36
1987
00:45:27
41.
Pakosta
Lukáš
20
1976
00:45:36
42.
Podzimková
Jaruš
5
1971
00:46:54
43.
Lukešová
Jitka
44
1981
00:47:09
44.
Alferi
Adam
31
2009
00:47:34
45.
Bendlová
Daniela
46
2010
00:47:50
46.
Dušková
Jiřina
64
1975
00:49:57
47.
Reichl
Elišá
123
2011
00:49:57
48.
Manertová
Veronika
15
1992
00:50:12
49.
Osvakdová
Denisa
40
1992
00:52:26
50.
Lacková
Hana
27
1976
00:52:50
51.
Mašek
Matyáš
28
2009
00:53:50
52.
Kubičinová
Jana
34
1975
00:54:31
53.
Zelenka
Michal
12
2008
00:55:07
54.
Zelenková
Lucie
22
1980
00:55:07
55.
Vigová
Nikola
1
1983
00:56:06
56.
Bendl
Josef
45
1978
00:57:38
57.
Mašková
Alena
14
1978
00:58:28
58.
Klárman
Jaroslav
2
2007
01:00:12
59.
Švanda
Miroslav
32
1984
01:05:59
60.
Jež
Bohumil
43
1956
01:05:59
61.
Ježová
Jitka
4
1958
01:05:59
62.
Brunnerová
Hana
57
1970
01:05:59
63.
Zelenka
Jiří
67
1977
01:06:10
64.
Dušková
Anna
70
1951
01:59:05
65.
Dušek
Jiří
69
1947
01:59:55

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská