SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Plzeň

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Jadlovský
Ondřej
59
1989
00:30:46
2.
Větrovec
Jiří
36
1985
00:33:42
3.
Benda
Tomáš
67
1982
00:34:38
4.
Primas
Milan
58
1988
00:35:09
5.
Rajnoch
Barbora
46
1996
00:35:20
6.
Venta
Vladimír
75
1977
00:35:20
7.
Dvořák
Vítězslav
44
1983
00:35:35
8.
Krauz
Tomáš
22
1997
00:35:39
9.
Pudil
Marek
13
1975
00:35:50
10.
Behenský
Jan
21
1991
00:37:14
11.
Nedvědová
Marie
56
1975
00:37:18
12.
Wolfová
Zuzana
32
2000
00:37:31
13.
Kolouch
Miroslav
51
1985
00:37:31
14.
Špalek
Jan
35
1980
00:37:32
15.
Karkoš
Martin
55
1991
00:37:32
16.
Barnáš
Martin
63
1978
00:37:51
17.
Nováková
Martina
39
1976
00:38:15
18.
Holá
Dominika
9
1995
00:39:03
19.
Mencl
Frantisek
4
1978
00:39:15
20.
Pejchar
Ladislav
62
1967
00:39:32
21.
Stohr
Pavel
38
1976
00:40:24
22.
Janásová
Gabriela
72
1977
00:40:36
23.
Maštalíř
Matěj
71
1997
00:40:57
24.
Jiří
Ruml
24
1975
00:41:18
25.
Bohac
Jan
15
1988
00:41:51
26.
Kubíková
Míša (Ludmila)
20
1968
00:42:08
27.
Šantínová
Markéta
70
1974
00:42:24
28.
Sopr
Martin
64
1987
00:43:02
29.
Kočí
Roman
50
1974
00:43:18
30.
Hrachová
Irena
12
1973
00:43:30
31.
Bajer
Adam
33
1981
00:43:36
32.
Pelešková
Petra
37
1980
00:43:37
33.
Smrž
Michal
29
1988
00:43:38
34.
Hyndrák
Honza
30
1986
00:43:56
35.
Lang
Norbert
25
1967
00:44:23
36.
Selinger
Jan
8
1985
00:44:48
37.
Selinger
Tomas
7
1983
00:44:48
38.
Groulikova
Marketa
76
1979
00:44:54
39.
Bendová
Kateřina
42
1977
00:45:18
40.
Svoboda
Martin
65
1987
00:45:25
41.
Dvořák
Milan
41
1983
00:45:30
42.
Klečková
Štěpánka
49
1988
00:45:33
43.
Košťal
Martin
31
1993
00:46:52
44.
Benediktová
Alice
6
1967
00:46:57
45.
Brada
Martin
57
1977
00:47:42
46.
Havlenová
Zdeňka
47
1984
00:47:49
47.
Šnajdrová
Kristýna
61
1996
00:47:55
48.
Rajnoch
Matěj
66
1992
00:47:58
49.
Pazdiora
Petr
48
1985
00:47:58
50.
Krsková
Nikola
52
1993
00:48:03
51.
Štolková
Kateřina
26
1974
00:48:03
52.
Tetzeliová
Martina
53
1968
00:49:22
53.
Dušková
Jitka
2
1981
00:49:41
54.
Dědová
Pavlína
14
1989
00:49:41
55.
Trefanec
Tadeáš
11
2003
00:50:17
56.
Hais
Daniel
10
1995
00:50:20
57.
Hrachovcová
Marie
74
1987
00:50:44
58.
Horák
Daniel
1
1970
00:51:11
59.
Šik
Martin
73
1980
00:51:26
60.
Podstatná
Karolína
5
1999
00:53:34
61.
Balajková
Tereza
18
1995
00:56:28
62.
Šípková
Mirka
60
1990
00:56:30
63.
Kosinar
Daniel
17
1988
00:58:20
64.
Kalinová
Pavlína
34
1966
00:59:00
65.
Kalista
Chosé
54
1967
00:59:00
66.
Kollerová
Marie
69
1979
00:59:48
67.
Špinková
Ivana
68
1986
00:59:48
DNF
Dvořáková Grunová
Michaela Anna
40
1985
DNF
Tatarchuk
Mariia
28
2001

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská