SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Výsledky - Praha

Filtrace výsledků

potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
čas
1.
Suchý
Michal
6
1994
00:23:50
2.
Žáčik
Peter
50
1999
00:24:38
3.
Erbs
Dušan
196
1979
00:25:52
4.
Slováček
Jan
312
1990
00:26:04
5.
Doležel
Tomáš
358
1985
00:27:12
6.
Koukal
Martin
338
1978
00:27:19
7.
Šlouf
Radek
59
1994
00:27:43
8.
Rašovský
Matěj
127
1988
00:28:26
9.
Pešta
Marek
134
1991
00:28:41
10.
Bekaert
Thomas
385
1991
00:28:50
11.
Havlík
Tomáš
57
1986
00:29:14
12.
Valenta
Jan
247
1985
00:29:16
13.
Ladka
Marcel
251
1990
00:29:25
14.
Svoboda
David
375
1985
00:29:26
15.
Fousek
František
313
1999
00:29:37
16.
Liewald
Daniel
74
2004
00:29:44
17.
Jahoda
Michal
210
1987
00:29:49
18.
Talaváňa
Jan
84
1995
00:29:49
19.
Rozmajzl
Lukáš
35
1984
00:29:50
20.
Tesař
Josef
350
2006
00:29:51
21.
Píša
Martin
31
1979
00:29:55
22.
Stojanov
Vladimír
285
1996
00:29:55
23.
Picek
Martin
101
2000
00:29:58
24.
Barna
Martin
64
1991
00:29:59
25.
Vávra
Jan
2
1993
00:30:11
26.
Ježek
Jiří
155
1974
00:30:12
27.
Chlubna
Jan
79
1980
00:30:12
28.
Marek
Martin
245
1981
00:30:21
29.
Hlaváčová
Tereza
7
2000
00:30:26
30.
Valachová
Lucie Tereza
305
2006
00:30:30
31.
Beníšková
Kateřina
140
1988
00:31:00
32.
Svoboda
Zdislav
348
2006
00:31:00
33.
Kadlec
Jiří
76
1997
00:31:35
34.
Krištof
Jozef
201
2004
00:31:44
35.
Vos
Jesse
190
2002
00:31:47
36.
Capeau
Waldo
176
2001
00:31:49
37.
Garmašev
Roman
138
1989
00:31:58
38.
Manoudis
Georgios
281
1973
00:32:01
39.
Skalkova
Natalie
15
1988
00:32:02
40.
Stříbrný
Filip
317
2006
00:32:22
41.
Votava
Jan
109
1975
00:32:22
42.
Kolařík
Tomáš
135
1993
00:32:39
43.
Franěk
Emil
10
1958
00:32:40
44.
Švarc
Vít
327
1980
00:32:47
45.
Kůst
Tomáš
361
1990
00:32:48
46.
Blažek
Lukáš
37
1991
00:32:48
47.
Kešnar
Jonáš
243
2001
00:32:49
48.
Brandl
Dominik
221
1987
00:32:52
49.
Jirava
Filip
310
2001
00:32:54
50.
Altman
Jakub
71
1992
00:32:58
51.
Černý
Michal
171
2002
00:33:01
52.
Jeřábek
Petr
368
1983
00:33:04
53.
Zítková
Kateřina
279
1978
00:33:06
54.
Bednár
Kryštof
262
1997
00:33:09
55.
Kolii
Pavel
223
1986
00:33:11
56.
Šimek
Petr
102
2000
00:33:15
57.
Kolář
Jan
228
1986
00:33:15
58.
Zelenka
Marcel
24
2003
00:33:21
59.
Vyhlídka
Jakub
187
1986
00:33:22
60.
NULL
??
411
1990
00:33:26
61.
Chudomelová
Tereza
298
1998
00:33:26
62.
Reidl
Jakub
411
1994
00:33:26
63.
Protivánek
Ivan
108
1965
00:33:27
64.
Kopřiva
Štěpán
22
1992
00:33:27
65.
Terry
Philip J.
154
2006
00:33:30
66.
Černá
Kateřina
282
1979
00:33:41
67.
Borůvka
František
363
1977
00:33:42
68.
Krupička
Jan
65
1979
00:33:46
69.
Kovařík
Jan
357
2001
00:33:48
70.
Humr
Jan
48
1984
00:33:51
71.
Šiman
Eduard
270
1965
00:33:52
72.
Lemouzy
Ronan
335
1998
00:33:52
73.
Gregor
Jakub
104
2001
00:33:53
74.
Cerovsky
Michal
157
1983
00:34:14
75.
Nguyen
Minh Tuan
206
1993
00:34:14
76.
Voráč
Přemysl
197
1987
00:34:18
77.
Nikelová
Denisa
214
1994
00:34:25
78.
Sebesta
Sebesta Pavel
289
1966
00:34:32
79.
Křivánek
Richard
364
1992
00:34:34
80.
Fiala
Tomáš
72
1989
00:34:37
81.
Micek
Jan
333
1982
00:34:39
82.
Tudor
Trifan
301
1997
00:34:39
83.
Labounek
Martin
259
1989
00:34:42
84.
Thomas
David
96
1993
00:34:47
85.
Krč
Tomáš
40
1990
00:34:48
86.
Jirava
Michael
311
2001
00:34:50
87.
Břetenář
Michal
162
1984
00:34:52
88.
Vos
Maurits
179
1973
00:34:59
89.
Mušálek
Michael
257
1984
00:35:05
90.
Vokůrková
Vladimíra
263
1988
00:35:08
91.
Hocek
Jan
254
1996
00:35:08
92.
Sobota
Viliam
299
1986
00:35:09
93.
Beníšek
David
139
1989
00:35:16
94.
Ramos
Diogo
144
1988
00:35:33
95.
Tesař
Marek
122
1976
00:35:35
96.
Novák
Antonín
294
1967
00:35:36
97.
Zmeškalová
Markéta
295
1976
00:35:36
98.
Diňa
Dominik
27
1997
00:35:39
99.
Zlatohlávek
Lukáš
30
2006
00:35:44
100.
Pelc
Petr
232
1986
00:35:45
101.
Mahel
Petr
169
1981
00:35:46
102.
Hriagyel
Jiří
82
1976
00:35:47
103.
Muraviev
Anatolii
149
1993
00:35:48
104.
Petrýdes
Petr
39
1983
00:35:51
105.
Sokolenko
Vladimir
267
1988
00:35:55
106.
Pučko
Pavol
346
1991
00:36:08
107.
Froněk
Adam
112
1997
00:36:29
108.
Daňko
Petr
231
1997
00:36:31
109.
Maňas
Tomáš
235
1992
00:36:33
110.
Podaný
Martin
172
1982
00:36:34
111.
Kozelkova
Lucie
307
1992
00:36:35
112.
Tondl
Vladimír
1
1971
00:36:36
113.
Vaniš
Martin
284
1976
00:36:45
114.
Svoboda
Marek
103
1996
00:36:46
115.
Lopez
Javier
268
1995
00:36:47
116.
Hanzal
Jiří
318
2008
00:36:51
117.
Růžička
Jaroslav
9
1986
00:36:59
118.
Richter
Pavel
204
1975
00:37:12
119.
Dal Ben
Matteo
20
1988
00:37:17
120.
Šimková
Tereza
191
2003
00:37:18
121.
Wilk
Karel
115
1982
00:37:34
122.
Trčka
Tomáš
345
1986
00:37:38
123.
Marková
Andrea
366
1971
00:37:48
124.
Mojžíš
Vladimír
14
1988
00:37:53
125.
Šodek
Miloslav
323
1975
00:37:59
126.
Rothová
Marie
236
1976
00:38:02
127.
Bureš
Jan
372
2000
00:38:07
128.
Gregorová
Daniela
28
1974
00:38:07
129.
Rod
Pavel
34
1992
00:38:10
130.
Jakubík
Linda
90
1986
00:38:15
131.
Suk
Jiří
244
1992
00:38:18
132.
Lešková
Zuzi
329
1986
00:38:25
133.
Kral
Miloš
219
1988
00:38:25
134.
Exnar
Petr
203
1974
00:38:44
135.
Bulíř
Šimon
300
1994
00:38:44
136.
Musil
Vladimir
229
1970
00:38:57
137.
Rosa
Tomáš
23
1963
00:39:03
138.
Zábrodský
Radek
337
1973
00:39:04
139.
Horáček
Jiří
19
1974
00:39:05
140.
Mates
Jakub
336
1991
00:39:05
141.
Horáček
Miroslav
99
1982
00:39:07
142.
Horváth
Martin
379
1999
00:39:16
143.
Václaviková
Daniela
146
1975
00:39:25
144.
Nolč
Petr
303
1983
00:39:39
145.
Olšovský
Lukáš
194
1982
00:39:42
146.
Špačková
Barbora
193
1983
00:39:43
147.
Jindra
Ondřej
66
1988
00:39:46
148.
Brouk
Petr
47
1966
00:39:56
149.
Zikmundová
Romana
53
1971
00:40:03
150.
Ryzcová
Hana
150
1980
00:40:03
151.
Pantazopoulos
Athanassios
297
1969
00:40:20
152.
Wojna
Hubert
365
1983
00:40:21
153.
Tužová
Lucie
325
1990
00:40:22
154.
Fryč
Petr
185
1978
00:40:26
155.
Vavroň
Michal
156
1976
00:40:29
156.
Kliner
Miloslav
234
1963
00:40:34
157.
Havlíček
Vladimír
36
1951
00:40:49
158.
Noháč
Michal
352
1972
00:40:50
159.
Slovák
Pavel
212
1967
00:40:53
160.
Skalák
Jan
213
1973
00:40:54
161.
Žebrák
Zbyněk
246
1971
00:40:55
162.
Zíková
Gabriela
51
1989
00:41:05
163.
Kotoučová
Adéla
304
2006
00:41:06
164.
Richter
Lukáš
184
1989
00:41:08
165.
Kotová
Blanka
120
1959
00:41:08
166.
Epstein
Martin
371
2001
00:41:13
167.
Králová
Milena
217
1992
00:41:26
168.
Daskalov
Daniela
117
1986
00:41:27
169.
Karas
Adam
5
1993
00:41:28
170.
Sezen
Anil
359
1993
00:41:35
171.
Tyburec
Ivo
192
1962
00:41:36
172.
Šmejkalová
Romana
227
2001
00:41:41
173.
Andraško
Michal
230
1981
00:41:41
174.
Dvorská
Hanka
16
1960
00:41:45
175.
Beutelhauserová
Anna
33
1975
00:41:47
176.
Masopust
Jiří
287
1977
00:41:48
177.
Kropík
Lukáš
88
1985
00:41:52
178.
Váňová
Lenka
17
1999
00:42:01
179.
Posejpal
Jan
45
1973
00:42:04
180.
Janda
Martin
308
1987
00:42:05
181.
Tunklová
Barbora
319
1994
00:42:06
182.
Zlatohlávek
Vladislav
29
1975
00:42:07
183.
Tillová
Eva
315
1979
00:42:12
184.
Hanzal
Jan
332
1974
00:42:19
185.
Rusinova
Viktoriia
186
1983
00:42:32
186.
Hlavová
Daniela
91
2001
00:42:33
187.
Melzer
Luděk
160
1978
00:42:36
188.
Melzerová
Kateřina
159
1979
00:42:36
189.
Táborský
Tomáš
100
1991
00:42:39
190.
Jarošová
Kristýna
152
1995
00:42:41
191.
Korbel
Lukáš
341
1969
00:42:45
192.
Jandová
Denisa
188
1986
00:42:48
193.
Štamfest
Jiří
111
1956
00:42:50
194.
Douchová
Michaela
165
1994
00:42:51
195.
Bečvář
Petr
119
1993
00:43:01
196.
Babická
Leona
314
1981
00:43:09
197.
Šašek
Stanislav
316
1980
00:43:09
198.
Zemanová
Jana
63
1964
00:43:14
199.
Douchová
Blanka
273
1971
00:43:22
200.
Tichý
Stanislav
321
1960
00:43:24
201.
Chmel
Zdeněk
208
1962
00:43:27
202.
Kuděj
Petr
123
1995
00:43:28
203.
Frýdl
Jiří
349
1998
00:43:30
204.
Korbelová
Šárka
342
2002
00:43:33
205.
Karas
Milan
125
1962
00:43:42
206.
Macura
Lukáš
105
1985
00:43:47
207.
Andraško
Šárka
226
1988
00:43:49
208.
Linhart
František
21
1982
00:43:51
209.
Holkova
Tereza
237
1971
00:43:53
210.
Karpilovská
Eva
302
1993
00:43:55
211.
Husička
Jiří
296
1992
00:43:58
212.
Husička
Tomáš
202
2001
00:43:59
213.
Provinská
Miluše
4
1971
00:44:13
214.
Slabá
Šárka
198
2002
00:44:13
215.
Provinský
Tomáš
3
1969
00:44:13
216.
Matoušková
Kateřina
97
1999
00:44:13
217.
Gryga
Petr
133
1974
00:44:14
218.
Op Het Broek Skalova
Jana
42
1976
00:44:17
219.
Čílová
Veronika
173
1963
00:44:24
220.
Janáčková
Andrea
326
1984
00:44:25
221.
Sedlár
Igor
256
1983
00:44:27
222.
Kolii
Mariia
224
1986
00:44:36
223.
Čekan
Václav Čekan
324
1992
00:44:37
224.
Havlíková
Barbora
58
1985
00:44:39
225.
Mikule
Filip Mikule
46
2004
00:44:41
226.
Taalaibekov
Temirlan
360
2004
00:44:41
227.
Vandasová
Blanka
26
2002
00:44:42
228.
Smetáček
Jakub
56
2004
00:44:42
229.
Šibravová
Lenka
386
1982
00:44:44
230.
Vůjtěch
Lukáš
92
1990
00:44:44
231.
Šulc
Jiří
343
1993
00:44:53
232.
Kaplanová
Kristýna
344
1987
00:44:53
233.
Výborný
Michal
143
1983
00:44:55
234.
Píchová
Lucie
163
1990
00:44:56
235.
Wiener
Otakar
253
1956
00:44:57
236.
Vahabova
Kateryna
148
1985
00:44:59
237.
Kosová
Kateřina
54
2003
00:45:03
238.
Báštěcká
Petra
373
1977
00:45:08
239.
Beran
Hanuš
374
1974
00:45:08
240.
Roznětinský
Ondřej
260
1975
00:45:10
241.
Soukupová
Simona
339
1974
00:45:12
242.
Bártová
Magdaléna
170
1992
00:45:22
243.
Hadrava
Lukáš
167
1987
00:45:22
244.
Vycichlova
Iva
151
1977
00:45:28
245.
Krátký
Petr
129
1996
00:45:32
246.
Šenkýř
Bohuslav
288
1990
00:45:33
247.
Jaluvkova
Emilie
290
1998
00:45:34
248.
Horák
Pavel
376
1975
00:46:34
249.
Skalova
Lenka
199
1977
00:46:38
250.
Petr
Tomáš
381
1976
00:46:46
251.
Vysoudil
Tomáš
60
1966
00:46:46
252.
Povolná
Eva
255
1967
00:47:09
253.
Němcová
Lenka
95
1983
00:47:10
254.
Schucková
Jana
200
1972
00:47:11
255.
Němec
Tomáš
94
1984
00:47:11
256.
Raymanová
Petra
118
1990
00:47:12
257.
Holdova
Kamila
286
1981
00:47:16
258.
Beztalanna
Karine
153
1993
00:47:16
259.
Švarcová
Barbora
238
1992
00:47:18
260.
Švarcová
Olga
250
1964
00:47:19
261.
Vacková
Zuzana
81
1985
00:47:25
262.
Hartl
Petr
225
1993
00:47:32
263.
Friedrichová
Klára
222
1996
00:47:32
264.
Sekáč
Martin
180
1990
00:47:43
265.
Hýbek
Pavel
292
1995
00:47:43
266.
Baliarová
Daša
107
1992
00:47:44
267.
Hájíček
Václav
126
1961
00:47:46
268.
Cirkva
Ondřej
32
2008
00:47:48
269.
Gorniaková
Beáta
215
1986
00:47:57
270.
Pelikán
Tomáš
266
1994
00:48:10
271.
Hristova
Vanyusha
166
1971
00:48:19
272.
Douchová
Adéla
182
1998
00:48:25
273.
Baloun
Lukáš
183
1996
00:48:26
274.
Sábová
Stanislava
130
1970
00:48:29
275.
Fischer
Benedikt
328
1999
00:48:30
276.
Fischer
Pavel
330
1965
00:48:30
277.
Muijderman
Vilma
110
1977
00:48:30
278.
Typltová
Tereza
276
1999
00:48:34
279.
Březina
Jakub
351
1989
00:48:34
280.
Mareš
Martin
277
1994
00:48:34
281.
Hauserová
Alena
211
1982
00:48:40
282.
Hauser
Jan
142
1975
00:48:41
283.
Mackanič
Eva
369
1978
00:48:42
284.
Škulka
Michal
106
1991
00:48:42
285.
Hanley
Eoin
8
1973
00:48:43
286.
Kovář
Jakub
145
1988
00:48:56
287.
Stehlíková
Marie
124
1986
00:49:07
288.
Střechová
Jana
322
1983
00:49:09
289.
Skokan
Tomáš
38
1994
00:49:14
290.
Havlasova
Andrea
89
1978
00:49:28
291.
Veselý
Karel
280
1974
00:49:35
292.
Klabíková Ramešová
Iveta
181
1985
00:49:35
293.
Lakatoš
Ivan
347
1984
00:49:38
294.
Novák
Vítězslav
25
1973
00:49:38
295.
Hynková
Adéla
380
1983
00:49:49
296.
Zbořilová
Zuzana
367
1979
00:49:49
297.
Tittelbach
Václav
93
1985
00:49:54
298.
Kohák
Jan
382
2010
00:50:13
299.
Lohynska
Veronika
241
1990
00:50:23
300.
Cirkva
Jakub
44
1977
00:50:23
301.
Zálešáková
Erika
86
1986
00:50:37
302.
Nedvědová
Tereza
370
1985
00:50:39
303.
Moosová
Irena
69
1953
00:50:40
304.
Moosová
Ivana
68
1984
00:50:40
305.
Číla
Martin
55
1962
00:50:42
306.
Strašík
Tadeáš
242
2000
00:50:43
307.
Píšová
Věra
272
1976
00:50:48
308.
Makovská
Marie
378
1994
00:50:55
309.
Seemann
Anna
377
1987
00:50:55
310.
Kohák
Jakub
161
1974
00:51:04
311.
Cejpková
Petra
175
1979
00:51:35
312.
Chládková
Karolína
12
1996
00:51:44
313.
Chládek
Karel
13
1961
00:51:45
314.
Horáčková
Hana
274
1981
00:51:55
315.
Čermáková
Květa
189
1987
00:51:56
316.
Ibrahim
Ibrahim
137
1985
00:52:09
317.
Ghalwash Bundová
Jaroslava
136
1979
00:52:10
318.
Peigerová
Michaela
362
1986
00:52:27
319.
Chládková
Libuše
11
1992
00:52:29
320.
Matějková
Kristýna
49
1976
00:52:46
321.
Talašová
Ivana
128
1998
00:52:49
322.
Šimorková
Simona
331
1998
00:52:54
323.
Schmidt Jana
Adient Roudnice Nad Labem
43
1976
00:53:21
324.
Kot
Lubomír
61
1957
00:53:26
325.
Nedvěd
Veronika
18
1985
00:53:29
326.
Beránková
Eva
283
1971
00:54:12
327.
Šmejc Ml
Jan
278
1990
00:54:12
328.
Matoušková
Eva
98
1996
00:54:25
329.
Timoth
Richie
249
1991
00:54:37
330.
Flanderková
Zdeňka
209
1985
00:54:58
331.
Sosíková
Anna
340
2000
00:55:31
332.
Lásková
Hanka
233
1984
00:55:48
333.
Žáček
Miroslav
275
1983
00:55:55
334.
Bartova
Tereza
177
1987
00:56:08
335.
Haisová
Brigita
41
1968
00:57:54
336.
Kadrmas
Tomáš
356
1975
00:58:59
337.
Kadrmasová
María
353
2013
00:58:59
338.
Kaminská
Julia
141
1983
01:00:23
339.
Rosokha
Maryna Rosokha
132
1981
01:00:23
340.
Urizar
Beatriz Jimenez
354
1976
01:03:38
341.
Kadrmas
Gabriel
355
2010
01:03:38
342.
Kudějová
Markéta
158
1989
01:03:59
343.
Sivakumar
Keerthana
293
2002
01:08:11
DNF
Šustrová
Tereza
400
1996
DNF
Mudrová
Barbora
384
1980
DNF
Šrám
Jan
444
1997
DNF
Výborná
Lucie
258
1969
DNF
Nithyanandham
Nishanth
309
1994
DNF
Kohák
Jiří
383
2016

Zpět na úvodní stránku

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská