SOKOLSKÝ BĚH REPUBLIKY

Děkujeme

28. říjen 2022

English version

Startovní listina: Kadaň

hlavní závod
dětský závod
potáhněte doprava
#
Jméno
rok
Klub
Zapl.
Koutecká, Lenka
1983
Ne
Rezková, Viktorie
2013
TJ VTŽ Chomutov
Ano
Kášova, Marcela
1970
Ano
Bartlova, Šárka
1984
Běžecký klub F-C Kadaň
Ano
Urban, Zdeněk
1989
SRTG Most
Ano
Condori Ramos de Maják, Bertha
1978
AREQUIPA
Ano
Kohoutek, Tomáš
1983
Ano
Kudrna, Pavel
1974
Běžecký klub F - C Kadan
Ano
Borecký, Michal
2005
Běžecký klub F - C Kadaň
Ano
Brynda, Josef
1972
GEOSAN GROUP Run Kadaň
Ano
Volf, Miroslav
1973
Běžci Chomutov
Ano
Gill, Petr
1981
Ano
Vítková, Zuzana
1962
Rozběháme Most
Ano
Veselý, Martin
1974
Ano
Mutlová, Eva
1987
Ano
Sýkorová, Andrea
1993
Ano
Adamová, Klára
1988
Ano
Podhorná, Soňa
1971
Ano
Podhorný, David
1969
Ano
Čech, Pavel
1977
Běžecký klu F-C Kadaň
Ano
Čech, Tomáš
2005
Běžecký klu F-C Kadaň
Ano
Lesňák, Ondrej
1989
Ano
Iblová, Lucie
1980
Ano
Chvojová, Hana
1977
Sokol Buštěhrad
Ano
Hanák, Radek
1984
Ano
Hanusová, Ludmila
1975
Klášterec nad Ohří
Ano
Fialka, František
1975
Běžci Chomutov
Ano
Fialková, Eva
1980
Běhny Misto
Ano
Drdová, Lucie
1979
Ano
Prokeš, Dušan
1970
Chomutov
Ano
Penková, Klára
1978
Ano
Penk, Petr
1973
Ano
Šimůnková, Ema
2004
Kadaň
Ano
Havlíčková, Michaela
1973
Dozp Kovářská
Ano
Grasl, Karel
1971
Postoloprty
Ano
Razakowski, Martin
1977
DBK Kadaň
Ano
Hendrych, Daniel
1991
Ano
Heřmánek, Mirek
1977
Ano
Chmel, David
1981
Ano
Oulický, Tomáš
1977
Ano
Razakowská, Jana
1976
DBK Kadaň
Ano
Březinova, Daša
1958
Ano
Březina, Vlastimil
1967
Ano
Kubelka, Jan
1988
Ano
Hagarova, Lucie
1981
Ano
Pilek, Jakub
1989
Ano
Hartlová, Iveta
1987
Ano
Dvořáková, Jana
1969
TJ Klášterec nad Ohří
Ano
Kadlecová, Světlana
1967
Klášterec
Ano
Graslova, Hana
1970
Postoloprty
Ano
Platenikova, Barbara
1975
Ano
Holcr, Milan
1962
AK Bílina
Ano
Holcr, Milan
2007
AK Bílina
Ano
Chlupová, Kateřina
1977
Ano
Sládek, Jiří
1960
Hopman team Žatec
Ano
Kabilová, Martina
1969
ACES TEAM Karlovy Vary
Ano
Slavíková, Jana
1972
Ano
Řehoř, Zdeněk
1978
STG Strupčice
Ano
Kalčeva, Renata
1974
Ano
Filipová, Barbora
1985
Ano
Filip, Ondřej
1985
O.B.R.A. Team
Ano
Čekan, Pavel
1983
Bike a běh Ostrov
Ano
Říhová, Michaela
1998
Ano
Šimána, Miroslav
1965
SKMP Kadaň
Ano
Šultová, Lucie
1998
Ano
Žáková, Ilona
1980
Ano
Vopat, Karel
1974
Ano
Peruth, Roland
1966
Ano
Večeřa, František
1948
TJ VTŽ Chomutov
Ano
Jandová, Lenka
1966
Ano
Janda, Martin
1974
Ano
Čekan, Miroslav
1958
Bike a běh Ostrov
Ano
Hunova, Simona
1976
Mašina Kadaň
Ano
Nešporová, Kamila
1980
Šneci v běhu
Ano
Obermaier, Petr
1975
Ano
Heligr, Martin
1975
OCR Mašina Kadaň
Ano
Víznerová, Denisa
1979
Ano
Řezníček, Matouš
2002
TJ VS Kadaň
Ano
Sebestova, Jaroslava
1982
Ano
Šupol, Michal
1976
SWEEP Factory Team
Ano
Bajbora, Jan
1980
AK Bílina
Ano
Sojka, Jiří
1976
Ano
Macek, Jiří
1954
VTŽ Chomutov
Ano
Jelínková, Janina
1984
Báječné ženy v běhu
Ano
Rosolová, Karolína
2004
TJ VS Kadaň
Ano
Hron, Petr
1990
Ano
Ležal, Lukáš
2004
Ano
#
Jméno
rok
Klub
Zapl.
Rezková, Viktorie
2013
TJ VTŽ Chomutov
Ano
Maják, Noemi
2009
BK - FC Kadaň
Ano
Maják, Daniel
2008
Chomutov
Ano
Křikava, Vítězslav
2009
TJVS Kadaň
Ano
Podhorná, Eliška
2008
Ano
Čech, David
2009
TJVS Kadaň
Ano
Chvoj, Antonín
2010
Sokol Buštěhrad
Ano
Chvoj, Josef
2012
Sokol Buštěhrad
Ano
Lindauer, Tom
2014
BK F-C Kadaň
Ano
Lindauer, Dan
2011
Kajak Klub Kadaň
Ano
Fialka, František
2012
Ano
Dvořáček, Tadeáš
2011
TJVS Kadaň
Ano
Borecký, Tadeáš
2009
TJ VS Kadaň
Ano
Kubelka, Ondra
2019
Ano
Šebesta, Jaroslav
2013
Ano
Šebesta, Ondřej
2016
Ano
Mikešová, Anna
2010
TJ VS Kadaň
Ano
Křikava, Lukáš
2013
TJVS Kadaň
Ano
Gill, Simon
2015
Ano
Šupol, Michal
2012
AK Žatec
Ano
Polacek, Matej
2011
Ano
Skreta, Sebastian
2013
Ano
Pospíchalová, Aneta
2012
Ano

Poslední aktualizace: 08/12/2022 21:15:14

Zpět na úvodní stránku

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa
Pražské vodovody a kanalizace

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1
NSA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region
CityBee

Pořadatel

Česká obec sokolská