Nový Bydžov

Zpět na seznam závodů

Trasy

Hlavní

4,5 KM

Dětský

0,25 a 0,6 KM

 

INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY

PROPOZICE

Obecné informace

Hlavní závod: Prvních 400 metrů se poběží městem s minimální dopravou, poté trasa pokračuje polní cestou podél louky. V polovině trasy se pokračuje již jen po travnaté cestičce podél řeky Cidliny, po která následuje zhruba 2,3 km od startu otočka a celá trasa se běží zpět.

Dětský závod - mladší děti: Po startu od sokolovny poběží mladší děti 50 metrů v areálu Sportringu, kde následně zaběhnou jedno kolo na běžeckém oválu. Následuje návrat do prostoru startu, kde se bude nacházet cílová rovina. Výsledný čas se bude měřit pouze prvním třem závodníkům. Ceremonie vítězů proběhne hned po ukončení závodu dané dětské kategorie.

Dětský závod - starší děti: Po startu od sokolovny poběží starší děti 50 metrů v areálu Sportringu, kde následně zaběhnou 3 kola na běžeckém oválu. Následuje návrat do prostoru startu, kde se bude nacházet cílová rovina. Výsledný čas se bude měřit pouze prvním třem závodníkům. Ceremonie vítězů proběhne hned po ukončení závodu dané dětské kategorie.

 

Nazdar všem běžcům. V našem areálu T. J. Sokol Nový Bydžov budeme letos běžet podruhé Sokolský běh republiky! Loňský první ročník nám dal dost zkušeností a tak věříme, že se letos opět sejdeme v té nejlepší konkurenci a naši krátkou trasu na 4,5 kilometru tak můžeme nabídnout i všem těm, kteří jsou sváteční běžci.

V areálu sokolovny bude možné využít WC + sprchy. Občerstvení zajištěno v areálu. Zaparkovat můžete přímo v ulici U Sokolovny, případně u obchodních řetězců, které se nachází do 150 metrů pěšky od areálu. Další body programu jsou v přípravě, proto ideálně sledujte naše sociální sítě!
Zároveň prosíme všechny závodníky o včasnou registraci online. Na místě závodu již nemusí být zaručen dostatečný počet startovních balíčků.

 

Místo a čas

 

Start závodu: Sokolovna v Novém Bydžove (ve dvoře)

 

Program

11:00

Výdej čísel dětského i hlavního závodu

12:45

Start dětského závodu (2013 a mladší)

13:15

Start dětského závodu (2009 - 2012)

14:00

Start hlavního závodu

Startovní balíčky

Hlavní závod

startovní číslo

drobné dárky od partnerů

medaile

200 Kč

Dětský závod

startovní číslo

drobné dárky od partnerů

medaile

100 Kč

 

KONTAKT NA POŘADATELE

Pavel Jelínek

T. J. Sokol Nový Bydžov

paveljelineknb@seznam.cz

+420 775 060 250

 

 

VYZNAČENÍ TRASY

Dospělí, 4,5 km

Děti, 0,25 km

Děti, 0,6 km

GENERÁLNÍ PARTNER

HLAVNÍ PARTNEŘI

PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Pořadatel