Startovní listina Nové město na Moravě

REGISTRACE UZAVŘENA - NENÍ MOŽNÉ SE NA ZÁVOD JIŽ PŘIHLÁSIT.

Hlavní závod

St. číslo Jméno Příjmení
6 Kateřina Andršová
65 Petr Cink
53 Eva Černohubová
23 Jindřich Daněk
57 Miroslava Dufková
64 Lukáš Dvořáček
4 Tereza Fajfrová
58 Zuzana Fejtová
36 Libor Ferenčák
37 Pavla Ferenčáková
28 Pavel Fic
7 Jana Fryšavská
32 Lucie Gloserová
46 Lada Havelková
20 Ondřej Hirsch
25 Josef Hnúsek
62 Ondřej Hrenic
54 Ondřej Hudeček
41 Josef Chrást
45 Jiří Imramovský
59 Petra Janová
48 Michal Juráček
39 Jan Kavka
56 Hana Kocmanova
9 Markéta Konečná
50 Lucie Kopecká
29 Peter Koščák
55 Jan Kubát
17 Ivan Kudrna
16 Lenka Kudrnová
24 Jiří Kusák
61 Adam Lavička
18 Soňa Mihulová
8 Michal Moravec
31 Dagmar Pachovská
11 David Pařil
22 Jan Pavlíček
21 Anna Pavlíčková
51 Magdalena Petrová
42 Petra Pištěková
27 Vít Pjačík
26 Michal Pjajčík
49 Lenka Plašilová
47 Tomáš Pleva
40 Jiří Pokorný
19 Ondřej Prchlík
63 Josef Procházka
2 Lucie Rozmarinová
60 Jana Růžičková
14 Ivona Sedláčková
44 Lukáš Sedlák
43 Lenka Sedláková
52 Jan Srb
38 Vojtěch Staněk
3 David Šimánek
5 Zdena Šinclová
15 Miroslav Štěpánek
33 Jana Štěpánková
67 Alena Štveráčková
34 Tomáš Švoma
1 Filip Váverka
66 Petr Vitner
10 Petra Vošmerová
30 Vít Vrša
12 Filip Winkelhofer
13 Lenka Winkelhoferová
35 Martin Záruba

Dětský závod

St. číslo Jméno Příjmení
96 Simona Andrýsková
100 Nikola Balcarová
95 Matej Broum
94 Ema Broumova
101 Tomáš Cícha
111 Mikuláš Ferenčák
112 Johanka Ferenčáková
124 Aneta Fryšavská
125 Ema Fryšavská
97 Nikola Gavalová
119 Adam Hrdina
105 Štěpán Janoška
106 Dalimil Knotek
107 Daniel Knotek
102 Anthony Kocman
93 Anna Kocmanova
115 Jan Lauš
116 Tereza Laušová
103 Sabina Obořilová
114 Václav Ostřížek
113 Barbora Ostřížková
117 Lucie Plašilová
104 Richard Podráský
91 Nicol Poláková
110 Natálie Poláková
118 Michael Pospíchal
120 Tereza Sedláčková
121 Beata Sedláčková
98 Klára Studničková
99 Tereza Studničková
109 Jan Šincl
92 Agáta Šinclová
108 Nina Šinclová
122 Josef Vošmera
123 Pavel Vošmera
126 Lukáš Zálešák