Lifestyle

Závodníci poběží pro radost, pro republiku i pro potřebné. Díky aplikaci EPP Pomáhej pohybem.

Sokolské heslo "Ve zdravém těle zdravý duch“ nabývá na aktuálnosti zejména v dnešní době poznamenané nemocí COVID-19. Již tuto sobotu 12. 12. 2020 se na šesti místech v ČR odehrají poslední kola letošního závodu Sokolského běhu republiky. Jedná se o pokračování celostátní sportovní události, která kvůli špatné pandemické situaci musela být přerušena. S pozvánkou zasportovat si a pomoci dobré věci přichází k veřejnosti také energetická skupina ČEZ, která je druhým rokem partnerem akce. Sportovci mohou díky aplikaci EPP Pomáhej pohybem pomoci některé z neziskových organizací. Prosincové finále závodu proběhne v Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, Milovicích, Terezíně a Žebráku.

„Sport a pohyb nám všem přináší dobrou náladu, kterou v dnešní době všichni tolik potřebujeme. Kromě sportovního zážitku si mohou účastníci Sokolského běhu odnést také dobrý pocit, že svým během pomohli někomu potřebnému prostřednictvím aplikace Nadace ČEZ EPP Pomáhej pohybem. Ta je nově dostupná i na chytrých hodinkách, takže u sebe při běhu není nutné mít telefon, což každý běžec určitě ocení,“ vysvětluje ředitelka Nadace ČEZ Michaela Ziková.

Sportovci mohou pomáhat prostřednictvím aplikace EPP Pomáhej pohybem a přispět tak svou sportovní aktivitou charitativním projektům, které jsou v aplikaci právě aktuální. Aplikace zaznamenává pohyb uživatele, a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body. Tyto body může uživatel kdykoli věnovat některému z aktivních projektů neziskových organizací, škol nebo obcí. Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nashromáždí za daný čas určitý počet bodů, Nadace ČEZ projekt podpoří konkrétní dopředu stanovenou finanční částkou. Aktuální a již úspěšně podpořené projekty včetně cílových částek a stavu bodů lze sledovat na www.pomahejpohybem.cz, nebo na www.nadacecez.cz.

V sobotu 28. listopadu proběhl Sokolský běh republiky na 23 místech Česka. V rámci individuální výzvy se zapojily stovky běžců na desítkách míst naší země i v zahraničí. Závod, který se měl původně uskutečnit 28. října jako oslava výročí Vzniku samostatného československého státu, byl odložen z důvodu epidemické situace v ČR na listopad, avšak ani v tento náhradní termín nemohl být dokončen. Posledních šest závodů se proto uskuteční 12. prosince formou otevřeného startu a bude tak prvním oficiálním běžeckým závodem po nedobrovolné podzimní pauze. Běžci zaregistrovaní v těchto městech si odběhnou oficiální trasu a bude jim rovněž měřen čas.

Přečíst


BOMBUS ENERGY – ZDRAVĚ a CHUTNĚ DOPLNÍ VAŠI ENERGII

Doplňte i Vy po Sokolském běhu republiky zdravou energii s raw tyčinkami BOMBUS ENERGY!

Zdravé a výtečné, české raw tyčinky Bombus Energy, jsou dobře známy všem, kteří potřebují rychle, chutně a bez výčitek doplnit chybějící energii a potěšit se skvělou svačinkou! Ve svém startovním balíčku ji najdou také všichni účastníci letošního Sokolského běhu republiky.

Datlový základ, spousta blahodárné energie a žádné zbytečné ingredience. Takové jsou tyčinky Bombus, které od roku 2014 vyrábí firma Thomase Meliose.

Podařilo se mu vytvořit zdravou společnost, která stojí na solidních základech, pevných  hodnotách a hlavně skvělých produktech. České tyčinky Bombus najdeme již ve 25 zemích světa  a každý rok se jich v Krnově vyrobí miliony!

Myšlenku na zdravou svačinu nosil zakladatel společnosti Thomas Melios v hlavě dlouhou dobu.  Svůj sen začal realizovat s vizí, že chce vyrábět zdravé ovocné tyčinky z čistě přírodních zdrojů, za použití těch nejkvalitnějších surovin  a s jedinečnou chutí. Povedlo se!

Hlavním benefitem oblíbených tyčinek Bombus je jejich poctivé složení. Jsou to zdravé ovocné tyčinky vyrobené z čistě přírodních surovin. Neobsahují lepek, přidaný cukr ani konzervanty. Jsou součástí snídaní, oblíbenou odměnou během dne nebo ideální svačinkou, která doplní tolik potřebnou energii při sportu, na cestách i v kanceláři.

Základem všech Bombusek jsou na slunci uzrálé, velmi kvalitní datle, dodávané přímo od pěstitelů. Jsou bohatým zdrojem energie a v kombinaci s dalšími pečlivě zvolenými surovinami dodávají těmto tyčinkám jedinečnou chuť.

Portfolio značky Bombus je velmi široké,  vybere si jistě každý! Mezi nejznámější patří tyčinky RAW ENERGY se svou atraktivní nabídkou neodolatelných příchutí:  kokosová -Coconut&Cocoa, čokoládová Cocoa&Cocoa Beans, Maracuja & Coconut, arašídová Peanuts& Dates, jablečná Apple& Cinnamon,  banánová Banana& Coconut,  pomerančová- Orange&cocoa beans. Jsou veganské, bezlepkové a naprosto výtečné!

Nechte se okouzlit tyčinkami Bombus také v jedinečné kvalitě bio, s příchutěmi RAW BIO ENERGY: černý rybíz -Black currant& coconut, citron-kokos - Lemon &coconut,  kokos-čokoláda - Coconut & cocoa, arašídová - Peanuts& cocoa.

Nejnovějším přírustkem do rodiny tyčinek Bombus jsou RAW PROTEIN 30%, které vás dostanou svými návykovými gurmánkými příchutěmi,  navíc jsou obalené v pravé čokoládě a zajistí dokonalý proteinový zážitek.

Tyčinky Bombus energy  se staly neodmyslitelnou součástí aktivních dní spousty lidí, doprovázejí je na výletech, během sportovních aktivit, na procházky do přírody či do města. Potěší ale také v kanceláři, na meetingu či ve škole. Jejich oblíbenost potvrzuje také  solidní  a velmi aktivní fanouškovská základna  na sociálních sítích. 

Staňte se i vy součástí světa Bombus Energy a podělte se o vaše společné zážitky plné energie ! Sokolský běh republiky bude  jistě skvělou příležitostí! J

www.instagram.com/bombusenergy/

Více informací najdete na www.bombusenergy.cz

Přečíst