Registrace na letošní ročník Sokolského běhu republiky jsou již spuštěny, avšak oficiální trička pro rok 2026 jsou aktuálně dočasně mimo prodej. Důvodem je požár v průmyslovém areálu ve Zlíně, který zasáhl také výrobu letošní červené varianty trička od našeho partnera ALPINE PRO. Na návratu triček do nabídky intenzivně pracujeme.
Sokolský běh republiky letos pokračuje v naší trikolóře. Po loňské modré variantě mělo být součástí registrace červené bavlněné tričko ALPINE PRO s mottem „Slavíme pohybem“. Kvůli nečekané události v průmyslovém areálu ve Zlíně však musel být jeho prodej v registračním systému dočasně pozastaven.
Vzniklou situaci aktuálně řešíme přímo s partnerem ALPINE PRO a věříme, že se trička podaří brzy vrátit zpět do nabídky na našem webu. Jakmile bude možné oficiální tričko znovu objednat, budeme o tom informovat prostřednictvím našich komunikačních kanálů.
Myslíme také na již registrované běžce a pracujeme na vytvoření možnosti dodatečné objednávky triček. Pokud bude prodej obnoven po dokončení tvé registrace, dáme ti vědět, jak si budeš moct tričko dodatečně pořídit.
Děkujeme za pochopení!

